Orjinal Çift U Led Uygulaması

Ali hocam bilgilendirme için teşekkür ederim moralimi düzelttin :)  dediğiniz rakamlara göre replika  almak mantıklı değil peki siz çıkma farları sarı siteden falan mı arayıp buldunuz yoksa tanıdık birinden mi alırken nelere dikkat etmek gerekir
Çıkma far için @forjust1day hocam daha iyi bilir., daha yeni halojen fardan tek uled fara geçti., nasıl ve nereden temin ettiği konusunda kendisine sormak lazım., benim araçta fabrikasyon bi-xenon basic var

[mention=202]ibrahim043[/mention]  hocamın verdiği bilgiler ve sayesinde orijinal çift u led farlarıma kavuştum tüm forum üyelerine teşekkürler 
/monthly_2018_04/AB9B0EB5-0427-4E7E-BF28-3E97235E9CF3.thumb.jpeg.f3a4089836478ec0929e552cb3da70f7.jpeg
Maşallah çok tatlı olmuş

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocalar ben birsey danisacagim size aracim confortline ben araca sadece cift u led takabiliyormuyum ustundeki far kalsin icine sadece u led taksam olurmu bixenon veya baska birsey takmak istemiyorum boyle birsey mumkun mu 🤔

Hocalar ben birsey danisacagim size aracim confortline ben araca sadece cift u led takabiliyormuyum ustundeki far kalsin icine sadece u led taksam olurmu bixenon veya baska birsey takmak istemiyorum boyle birsey mumkun mu 🤔
Mümkün degil , halojen fardan bixenon far a geçiş yapmaniz gerekli, bcm gateway değişecek, arka aks uzerine yükseklik ayar sensörü takılacak farlar değişecek ve soketler ona gore duzenlenecek

Mümkün degil , halojen fardan bixenon far a geçiş yapmaniz gerekli, bcm gateway değişecek, arka aks uzerine yükseklik ayar sensörü takılacak farlar değişecek ve soketler ona gore duzenlenecek

replika çift u led almak istiyorum internette önerebileceğiniz, güvenilir bir site yada mağaza var mı? Birde bu farlar uzun ömürlümüdür, tecrübesi olan var mı?

replika çoğu zaman pişmanlıktır hocam
Doğru söze ne denir., replika farı 50m öteden anlıyor insan., aydınlatma berbat., hormon tedavisi görmüş ajda pekkan hesabı etrafta dolaşıyorlar., güzelim arabanın fabrikasyon halojen farı olsun ama replikaya dair bişey olmasın

Moderatör tarafında düzenlendi:
Samimi önerileriniz için teşekkürler, bende replika ürün konusunda tereddütte kalmıştım, orijinal halojenlerle devam etmek mantıklı gözüküyor. Halojenlere H15 led ampul taksam, gündüz farının arka kapağı kapanır mı? karşıdaki sürücü rahatsız olur mu? aydınlatma nasıl olur? tecrübeniz var mı? Aliexpresste çok ürün var.

Samimi önerileriniz için teşekkürler, bende replika ürün konusunda tereddütte kalmıştım, orijinal halojenlerle devam etmek mantıklı gözüküyor. Halojenlere H15 led ampul taksam, gündüz farının arka kapağı kapanır mı? karşıdaki sürücü rahatsız olur mu? aydınlatma nasıl olur? tecrübeniz var mı? Aliexpresste çok ürün var.
Farlarınız mercekli olmadığı için Led ampül fayda sağlamayacaktır., aksine karşıdan gelen sürücüleri çok rahatsız edecektir., Philips X-treme Vision H7 gibi bir performans serisi H7 ampüller tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Comfortline aracımdaki halojenleri bixenon ile değiştirmek istiyorum. Bu durumda hangi malzemelere ihtiyacım var acaba?
Basic Xenon Retrofit Parça Kodları

Basic Xenon Far

parça kodu : 5G1941031 / 5G1941032

Bcm Merkezi elekt. Ünitesi
parça kodu : 5Q0937084AS    0175 H24

Gateway
parça kodu : 5Q0907530 AM    1265 - 128 

AFL Beyni
parça kodu : 5Q0907357

Yükseklik ayar sensör kolu (torsiyon için)
parça kodu : 5Q0907503/5Q0512521E

Yükseklik ayar sensör kolu (Bağımsız için)

parça kodu : 5Q0907503/5Q0512521J

PHILIPS D3S 4300K XENON AMPUL 
Mitsubishi oem xenon balast

@Orhhun

Moderatör tarafında düzenlendi:
hayatımda bu kadar güzel detaylı anlatımlar okumadım emeği geçen herkese teşekkürler 

Golf 7 icin evet bcm ve gw ben kullandiklarimi yazdım iki parcanin high olmasi yeterli 

Geri
Üst Alt