Golf 7R-MercedesA45Amg-Auidi S3

Ben bir cümlenize takıldım.

"Uzun süre bu aracı kullanmak istiyorum" demişsiniz.

Böyle bir araba alırken bu arabanın yakıtı, vergisi, sigortası, kaskosu gibi unsurları göz önünde bulundurarak hareket etmenizi öneririm. Özellikle yine taksitle alacağınızı belirtmişsiniz.

Altından kalkarım diyorsanız şimdiden hayırlı olsun, tercihim ve önerim a45, a45 değilse golf R olurdu s3 bana pek çekici gelmiyor.

Ama taksitler, bu arabanın bakımı, masrafı, yakıtı sizi zorlayacaksa şuanki zevkinizi eziyete çevirmemenizi dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Tabiki AMG tarafından elden geçirilmiş bir araç alırdım.
AMG ve M division
Çok çok üstteler bu konuda.
Türkiyedeki marka algısı olayınıda unutmayalım.
Yol verirken bile farkediyor.
Diğer bir konuda bence çok önemli.
Bu araçları 2. El alırken çok düşünmek gerekiyor.
Performans araçları olduğu için malum servis,bakım ve parçaları pahalı.
Önceki sahibi nasıl kullandı piste mi çıkardı nasıl zorladı. Yağ sıcaklığına dikkat etti mi.
Aile arabası için kullanmayacağı da aşikar gibi gelirdi bana.
Güvenip alamazdım.

@silvershadow

teşekkür ederim tercihimi Golf R'dan yana yapiyorum hocam yalnız ben bu aracın 2.elini Hangi Volkswagen  bayisinden alabilirim sahibinden den almak istemiyorum  100-125 bin tl kadarini pesin verip gerisini aylik ödeyerek almak istiyorum çünki 

opsiyon olarak vienna deri koltuklar Adaptif Hiz Sabitleyici Geri görüş kamerası Dyno audio olsa cok süper olur

Hocam İstanbul General VW'de bir adet 0 R duruyordu 1 ay öncesinde belki ülkeye girişi geçmiş aylarda ise ötv ve kur farkından etkilenmemiş olabilir bi orayı arayıp görüşün bence.

@silvershadow
teşekkür ederim tercihimi Golf R'dan yana yapiyorum hocam yalnız ben bu aracın 2.elini Hangi Volkswagen  bayisinden alabilirim sahibinden den almak istemiyorum  100-125 bin tl kadarini pesin verip gerisini aylik ödeyerek almak istiyorum çünki 
opsiyon olarak vienna deri koltuklar Adaptif Hiz Sabitleyici Geri görüş kamerası Dyno audio olsa cok süper olur
Sahibinden aldığınız araca da kredi kullanabilirsiniz hocam. Fiyat performans ve günlük hayata uygunluk golften yana.

Hocam a45 alma ihtimaliniz olduğu için benim yorumum ondan yana. En güçlü 2 litre motora sahip araç. 

@yusuf

hocam sahibinden nasıl alabiliriz ki ama o zaman yüksek meblağlarda krediyi bankalar vermiyor 
Banka Kredisi 2. El araçlarda  Şöyle olabiliyor hocam;

Genel olarak bankaların iş planları,En Fazla 10 yaşa kadar kullanım olup;  48 ay vadeye( genelde en fazla vadedir), aracın kasko değerinin % 80 ni kadar Kredi Kullanılabilir.Dosya masrafı da genelde 1000/5  oranda olucaktır. Bilginize

Not: mümkün mertebe az kredi kullanılmalı yada hiç kullanmadan alınmalıdır :)  

@silvershadow

Siz aracınızı sattıktan sonra tekrar görüşelim Hocam

Elimizden gelen yardımı yaparım.

R sahibi dostlarımızdan satmak isteyen varsa sorarız.

Hayırlı olsun kararınız 

Fiyat performans çok onemli ama üçünün de fotoğrafına bakınca, Golf ayırıyor diğer araçları.

Geri
Üst Alt