İşte Benim Golf'üm

20220206_175657.jpg
Bugün hava bir nebze güzel olunca köye gidip temizlik yapayım dedim. Önce sağ ön kapının cam açma düğmesini tamir ettim. Zor açıp kapatıyordu, kapı döşemesini söküp düğmenin içini açtım ve kolonya ile temizledim. Şimdi saat gibi çalışıyor. Sonra da tahmini 3 saat süren iç dış temizliğimi yaparak biraz stres attım.
Bu fotoğraf da temizlik sonrası, şu parlaklığı gördükçe az daha temizleyesim geliyor🙂

Kar kış sonrası 1 hafta kadar hava güzel gösterince temizlendik. Alt takımı sanayide yıkatacaktım lakin fırsat olmadı. Yılbaşında köpük ve yıkama 5’er tl olan benzinlikteki yıkama bugün gittiğimde 7 tl olmuş. Geçen sene 3 tl idi. Zam gelmeyen tek kalem vatandaşın maaşı.

6681EB34-F1CE-4B73-B769-62FFA2681330.jpeg

@AhmetCakmak Maşallah 🧿. 1,2 Ay önce İkitelli'de su, köpük toplam 8 tl olan Shell'de şuan 15tl olmuş. Geçen hafta tekirdağ'da Bp'ye gittim su köpük toplam 4tlydi. İkiside aynı su aynı köpük ilginç cidden :)

Üstteki seyahatten(kar) sonra sürekli yağmur yağdı bugün güneş açınca bende temizlettim.
Her zaman 1990 dan beri araç temizlettiğim yer ünvan değiştirmiş.
3D HD CAR CARE >>> MAFRA UYGULAMA & SATIŞ MERKEZİ olmuş.

Adana da olan araç yıkatmak isteyenlere en az bir kez denemelerini öneririm.

Son düzenleme:
Ama beyler ayıp oluyor, burda hava yağmurdan geçilmiyor temizlik yapamıyorum siz böyle nispet yapar gibi hep temizlik fotoğrafları atıyorsunuz. Valla ayıp. Honey hocama söylicem sizi baklava xls. ye alsın da aklınız başınıza gelsin🤣

Hatundan izin alıp 😀 arabamı temizledim, 3 saate yakın sürdü

Çok iyi fotoğraf çekemedim ama eklemek istedim yine de.

IMG_20220212_163148-01.jpeg

IMG_20220212_163032-01.jpeg

Onunkini inadına yıkamıyorum yıkamacıya veririm belki 😂

@farukal Maşallah Faruk hocam.
Bir kez olsun kirlisini de paylaş ta biz de hep hayıflanmıyalım

Yıkandıktan sonraki yeniden doğuş hissiyatına %100 katılıyorum.(y)

Geri
Üst Alt