İşte Benim Golf'üm

Ekli dosyayı görüntüle 54575
Uzun süre sonra güzel bi temizlik oldu ,terapi gibi cidden.:)
Çok güzel görünüyor, karşısına iskemleyi atacaksın izleyeceksin, çay sigara eşliğinde :)

Havalar iyi olsa da biz de temizlesek.

En ince detayına kadar silmek, halı paspasları evdekilerden daha temiz olana kadar süpürmek, havuzlu paspası foşur foşur yıkamak :)

Koltukları tek tek ovalaya ovalaya silmek :) (asprix kullanıyorum ben hiç leke kalmıyor)

Eğer enerjim çok bitmezse, dışına da hızlı cila atıyordum bazen :)

içini temizlemek dışından daha çok mutlu ediyor beni.

Ben de saatlerce temizliyorum. Sırf bu yüzden eşimden çok da laf yemişliğim var, hatta hafta sonu araba temizlemeyi yasakladı :)
Arkadaşlar da ver 50 TL yıkamacı halletsin diyor ama bu zevk işi diyorum. Ben arabamı temizlerken zevk alıyorum. Temizleyip içine oturunca mutlu oluyorum ama anlamıyorlar :)))

Ben de saatlerce temizliyorum. Sırf bu yüzden eşimden çok da laf yemişliğim var, hatta hafta sonu araba temizlemeyi yasakladı :)
Arkadaşlar da ver 50 TL yıkamacı halletsin diyor ama bu zevk işi diyorum. Ben arabamı temizlerken zevk alıyorum. Temizleyip içine oturunca mutlu oluyorum ama anlamıyorlar :)))
Yıkamacının temizlediği aracı 1 saat daha uğraşıp üzerinden geçme isteğim çok oluyor

İstanbuldayken çok imkanım olmuyor rahat yıkamak için , ancak bir kaç gün için Tekirdağ’a geldim burda bol bol zaman olunca en ince detayına kadar yıkayıp sonrasında oturup aracı izliyorum. :D

Geri
Üst Alt