Şerit Takip Asistanı Lane Assist

@Orhan Hoca

Öngörüm gerçekleşti.

lane assist ile dinamik light assist'in bir arada olduğu bir donanım son listeye eklendi.

Ancak ayrı ayrı da halen alınabiliyorlar.

Bir süre sonra ayrı ayrı alınamayacak sanırım
Hocam ben bunu st ile paylaşsam mı ki? Bana verdiği teklif formunda pfd donanım için lane assist ile ilgili bir ekleme yok. Şimdi durduk yerde ekstra masraf çıkarmak istemiyorum, hatırlarsanız güvenlik tarafında ne kadar hassas olduğumu.

Sent from my iPad using Tapatalk

1738_9ba3e8193526bbbac9d3b01ed52828ceb5831dff.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Sefik

Değerli Hocam;

Siz dinamik light assist alın. sadece şu andaki liste fiyatına indirimle 1.461 TL'ye gelecek ve sonradan vag com ile Şerit takip asistanı olan Lane Assist de açılabilir 50 liraya..

silvershadow dedi:
@Sefik

Değerli Hocam;

Siz dinamik light assist alın. sadece şu andaki liste fiyatına indirimle 1.461 TL'ye gelecek ve sonradan vag com ile Şerit takip asistanı olan Lane Assist de açılabilir 50 liraya..
Eyvallah Murat hocam.

Sent from my iPad using Tapatalk

Lane asisti vag ile acan arkadaslar. Direksiyon titretme hangi durumlarda olusuyor?

Ben tam cozemedim bazen titriyor bazen titremiyor.

@Orhan Hoca

@Sefik

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanan arkadaşlar memnun mu bu özellikten? 

Şehirler arası yolculuklarda Vs çok işe yarar gibi duruyor acc ve lane assist.

Sollamaya çıkınca asistan kapanıyor mu? 

Kullanan arkadaşlar memnun mu bu özellikten? 

Şehirler arası yolculuklarda Vs çok işe yarar gibi duruyor acc ve lane assist.

@ansolak ve @Şefik hocam aktif olarak kullanıyorlar bu özelliği. Yorumlarını eklerler gördüklerinde. 

Kullanan arkadaşlar memnun mu bu özellikten? Şehirler arası yolculuklarda Vs çok işe yarar gibi duruyor acc ve lane assist.

Hocam güzel opsiyon. Golfte hangisi guzel degil ki.

Kisaca anlatayim,

Bu opsiyon 65 km ve üstü hizlarda çalışır. Kamera seritleri okuduğu gibi asistanlar ekranina ve ayrica gösterge ekranına bildirim sunar seritleri okudum suan aktifim diye.

Aktif olduktan sonra duz yolda seritte tutar. Cok keskin olmayan virajlari döner.

12 sn ellemez iseniz direksiyonu sesli uyari verir. Bu uyarıdan 3 sn sonra hala direksiyona ufak bir dokunuş yapmaz iseniz sistem devre disi kalir ta ki siz tekrar dokunana kadar.

Serit degistirirken ani bir direksiyon hareketiyle diger seride kaymak isterseniz devre disi kalir. O seritte tutmaya calistikca siz ısrarla diğer seride gecmek isterseniz devre disi kalır.

Serit degistirmeden once sinyal verirseniz devre disi kalir.

Adaptif cruise varsa ACC yari otonom surus gerceklestirir arac. Uzun yolda uyutur.

Zevkle kullanmaniz dilegi ile..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ansolak hocama.detayli bilgiler icin tesekkur ederiz.

mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin. One Life Thug Life ;)

2014 golf highline var ön camı değişip 654 kamera taktırdım abs ve direksiyon titreşimi yok abs uyumsuz olduğu için olmayacağını biliyorum fakat direksiyon titreşimi kodlama ile mi alakalı yoksa o da mı olmaz

merhaba 2015 golf e lane assist takmistim titreşim yoktu sonradan side assist ekledim kör noktada araç var iken şerit değiştirmek istedigimde titreşim yapip şeritte tutmaya çalışıyor

Geri
Üst Alt