Golf 7 Krom Pedal Seti

@barracuda ben 129 a aldım malzeme olarak da iyi gibi, önceki aracıma AliExpressten almıştım kaliteleri aynı gibi.

@sertan teşekkürler, newfron , 1gb RAM genel olarak  memnunum ama şimdi 2gb RAM olanları çıkmış , onu tavsiye ederim 

8C931B58-D991-42B4-928C-BAC0008E37D1.jpeg

Ben de katıldım bu şekilde:) yorumlara baktım gaz pedalını takmakta baya zorlanan arkadaşlar olmuş fakat ben fren ve gazda hiç zorlanmadım. Fren eskisi çıkarılıp takılıyor. Gaz üzerine ekleniyor. Fakat şu ayak pedalı yok mu... ter içinde kaldım. Kaput açma kolunun ordaki aksamın içindeki 2 klipsi geçiremedim emanet kaldı öyle. Sökmek ve esnetmek de istemiyorum o aksamı. 

653AC0B6-9EDE-4A5D-8B5E-4BDD8E5533DD.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben de katıldım bu şekilde:) yorumlara baktım gaz pedalını takmakta baya zorlanan arkadaşlar olmuş fakat ben fren ve gazda hiç zorlanmadım. Fren eskisi çıkarılıp takılıyor. Gaz üzerine ekleniyor. Fakat şu ayak pedalı yok mu... ter içinde kaldım. Kaput açma kolunun ordaki aksamın içindeki 2 klipsi geçiremedim emanet kaldı öyle. Sökmek ve esnetmek de istemiyorum o aksamı. 

Ekli dosyayı görüntüle 36761
Kolu çıkartın, klipsi kolun üzerine taktıktan sonra kolu yerine oturtun hocam.

@Barlikemin aliexpres de 58 TL ama gelince de vergi alınıyor PTT tarafından, eskisi gibi değil pek fark kalmadı artık , PTT ne kadar aldı sizden ?

ürünü zamanında aliexpressten aldım ve hala kullanıyorum. pedal kauçukları dışında hiç bir şey sökmedim. direk oldu.

@frknyldrm ayak koyma yerini de tam oturttum az önce. Telefonun flashını kullanıyordum. Sürekli SOS! alarmı verip durdu enkaz altında kaldım sandı heralde:)) iki büklüm şekle girip takınca normal tabi:)

@frknyldrm ayak koyma yerini de tam oturttum az önce. Telefonun flashını kullanıyordum. Sürekli SOS! alarmı verip durdu enkaz altında kaldım sandı heralde:)) iki büklüm şekle girip takınca normal tabi:)
Ben ayak dayamayı hiçbir yeri sökmeden takmıştım hocam ama plastiği esnetmek gerekiyor tabi.

Golf 6'larda ayak dayama vidalıdır, 7'de vida yok. Montaj avantajı var aslında ama plastiği esnetmek lazım dediğim gibi.

Golf mk7'de cesaret edemediğim seyi Leon mk4'de cesaret ettim😅 ayak dayamada zorlanırım diye düşünüyordum ama parçayı söküp takmak çok basit oldu. Ama gaz pedalı baya bir zorladı. Plastik kemikler montajda çok yardımcı oluyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230323-191500_Gallery.jpg
    Screenshot_20230323-191500_Gallery.jpg
    496.6 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_20230323-191436_Gallery.jpg
    Screenshot_20230323-191436_Gallery.jpg
    615.5 KB · Görüntüleme: 16
Bunlardan ben de aliexpressten aldım 1 hafta önce geldi henüz takmaya fırsatım olmadı ama ürün baya güzel görünüyor. Ayak dayama için olan parçayı, kaput açma kolunu çıkartıp mı monte ettiniz yoksa ordaki plastik parçayı esnetip mi ?
Esnetıp takabılırsın
Biraz dıkkatli yapılması lagzım ben gaz pedalında bayagı uğraştım

Bu üründen kendim kullanıyorum. Bir çok arkadaş da kullanıyor aramızda.

Fiyatına göre gayet güzel bir ürün.

PEDAL SETİ

For-Volkswagen-VW-Golf-7-GTi-MK7-Seat-Leon-Skoda-Octavia-A7-Rapid-Audi-A3-8V.jpg
Bu siteden daha önce sipariş vermedim de tahmini ne kadar sürede geliyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt