Golf 7 Krom Pedal Seti

@ZITIPAŞA hocam farklı ürünlerde var, onlar uymuyor mu? Gaz pedalı uzun olan modeller 

@Wyt bilgim yok bu konusa hocam fiyat performans acisindan en iyi urun bu gibi geldi bana da bakalim gelince nasil olacak

Ürünü bugun aldim aksam montajini yapacagim inşallah problem çıkmadan kullanırım:)

Gaz pedalini bir turlu takamiyorum arkadaslar yardim edecek var mi ayak dayamayi falan sokerem taktim bu kaldi sadece

@ZITIPAŞA önce ısıtmak suretiyle biraz yumuşatın sonra pedalın alt ucuna krom pedalın olabilecek en üst kısmını geçirerek yukarı doğru yerleştirin, oturmayan yerleri oturtmak için pedalın yumuşak olması lazım.

@Serkanasn  oldu hocam cok şükür , kanca  buldum bir tane oncca en sag tarafi komple oturttum sonra kancayla sol taraftan yukaridan asagi cekerek oturttum ancak bayagi zorladi , olmasaydi sizin dediginizi deneyecektim

Ürün elime ulaştı ama takmak için hiç bir bilgim yok ve Bi yerleri kırmaktan korkuyorum. Herhangi bir video falan yok mu acaba? 

Bu üründen kendim kullanıyorum. Bir çok arkadaş da kullanıyor aramızda.

Fiyatına göre gayet güzel bir ürün.

PEDAL SETİ

For-Volkswagen-VW-Golf-7-GTi-MK7-Seat-Leon-Skoda-Octavia-A7-Rapid-Audi-A3-8V.jpg
Ayağa takılmıyorsa güzeldir. tipleri az çok birbirlerine benziyor uygun olanı bulmalı.

@martı usta bu gaz pedalını yapıştırma yaptı, çıkarmadı herhangi bir parça ve ayak koyma yerini de kolay montajladı inşallah bu kadar kolay olur 

İşlem tamam, ama gaz pedalını hala tam takabildiğimi düşünmüyorum 

IMG_20190724_155443.jpg

Bu üründen kendim kullanıyorum. Bir çok arkadaş da kullanıyor aramızda.

Fiyatına göre gayet güzel bir ürün.

PEDAL SETİ

For-Volkswagen-VW-Golf-7-GTi-MK7-Seat-Leon-Skoda-Octavia-A7-Rapid-Audi-A3-8V.jpg
Tahmini teslimat tarihi 28.08.2019   bir ay bekleyim 70 tl ye bunu mu almalı yoksa 130 tl ye n11'den mi almalı  yarı fiyatına gibi

@Wyt23 Gaz pedalını tam oturtmak için önce alt tarafı oturtun. Daha sonra kenarları düz bir aparat ile esneterek montajını sağlayabilirsiniz.

Geri
Üst Alt