ANA KONU

Bmw tutkusu forumu hayirli olsun. Gecen hafta icinde bmw 116d joy plus aldim. Onumuzdeki hafta ici musait bir gun gidip teslim alacagim. Goruslerimi buradan paylasirim

Bmw tutkusu forumu hayirli olsun. Gecen hafta icinde bmw 116d joy plus aldim. Onumuzdeki hafta ici musait bir gun gidip teslim alacagim. Goruslerimi buradan paylasirim
Değerli Gökberk Hocam 

Teşekkür ederiz.

Hayırlı olsun aracınız 

Güzel günlerde sevdiklerinizle birlikte kullanmanızı dilerim. 

Araştırma, Karar alma, pazarlık aşamalarını, elbette teslimat pozlarini merakla bekliyoruz. 

Açıkcası pek iyi olmuş,sevdiğimiz forumda BMW tutkusu bölümünün olması,
Haziran ayında bende (makyajlı golf beklerken ) test sürüşü sonrası zdf etkisi ile 118i joy plus cc li aldım.

Açıkcası pek iyi olmuş,sevdiğimiz forumda BMW tutkusu bölümünün olması,
Haziran ayında bende (makyajlı golf beklerken ) test sürüşü sonrası zdf etkisi ile 118i joy plus cc li aldım.
Önceden Focusunuz vardı sanırım. Focusclubtr den hatırlıyorum sizi. Oraya da üyeyim ama aktif olmadım fazla. 

Önceden Focusunuz vardı sanırım. Focusclubtr den hatırlıyorum sizi. Oraya da üyeyim ama aktif olmadım fazla.   
Evet eşimde focus hb 3 ps ,bende de focus 3 Sedan 1,6 dizel, sonra focuslar birer birer Polo ve bmw ye dönüştü, golf ve Polo planlamıştım ama makyaj gecikince

Videodaki araç Bmw ama, Volkswagen hayalet ekranları artık çalınsa da bir işe yaramıyor diyebilir miyiz. İkinci el hayalet ekranların başka bir araca tanımlanmasını kapatmıştı VW Almanya bu yılbaşında sanırım.
Bizimkilerde sorun yok, hedefte genelde BMW oluyor, bu olay bizim burada oldu (güvenli bir mahalle), güpe gündüz, maskeli adamlar cam kirip site otoparkindaki arabayi parcladilar, bunu yapanlar yabanci kacaklar, gidisat felaket.

Bizimkilerde sorun yok, hedefte genelde BMW oluyor, bu olay bizim burada oldu (güvenli bir mahalle), güpe gündüz, maskeli adamlar cam kirip site otoparkindaki arabayi parcladilar, bunu yapanlar yabanci kacaklar, gidisat felaket.
Haber yalan !!! Yok böyle bisey!!!
Ülkede hırsızlık gasp vatandaşın malına çökme falan tek parti vesayet rejiminde vardı.(1940 lar)

Dezenformasyon dan 3 yıl atarlar iceri
Silin mesajınızı

Geri
Üst Alt