ANA KONU

gokberks

Katılımcı Üye
Üye
İsim
Gökberk
Bmw tutkusu forumu hayirli olsun. Gecen hafta icinde bmw 116d joy plus aldim. Onumuzdeki hafta ici musait bir gun gidip teslim alacagim. Goruslerimi buradan paylasirim

silvershadow

Efsane Üye
Emekli
İsim
Murat İNCİ
Bmw tutkusu forumu hayirli olsun. Gecen hafta icinde bmw 116d joy plus aldim. Onumuzdeki hafta ici musait bir gun gidip teslim alacagim. Goruslerimi buradan paylasirim
Değerli Gökberk Hocam 

Teşekkür ederiz.

Hayırlı olsun aracınız 

Güzel günlerde sevdiklerinizle birlikte kullanmanızı dilerim. 

Araştırma, Karar alma, pazarlık aşamalarını, elbette teslimat pozlarini merakla bekliyoruz. 

Bekir

Katılımcı Üye
Üye
İsim
Bekir
Açıkcası pek iyi olmuş,sevdiğimiz forumda BMW tutkusu bölümünün olması,
Haziran ayında bende (makyajlı golf beklerken ) test sürüşü sonrası zdf etkisi ile 118i joy plus cc li aldım.

fcsrn

Efsane Üye
Moderatör
İsim
Eren
Açıkcası pek iyi olmuş,sevdiğimiz forumda BMW tutkusu bölümünün olması,
Haziran ayında bende (makyajlı golf beklerken ) test sürüşü sonrası zdf etkisi ile 118i joy plus cc li aldım.
Önceden Focusunuz vardı sanırım. Focusclubtr den hatırlıyorum sizi. Oraya da üyeyim ama aktif olmadım fazla. 

Bekir

Katılımcı Üye
Üye
İsim
Bekir
Önceden Focusunuz vardı sanırım. Focusclubtr den hatırlıyorum sizi. Oraya da üyeyim ama aktif olmadım fazla.   
Evet eşimde focus hb 3 ps ,bende de focus 3 Sedan 1,6 dizel, sonra focuslar birer birer Polo ve bmw ye dönüştü, golf ve Polo planlamıştım ama makyaj gecikince

Üst Alt