Merhabalar Leon'dan Golf'e

Vanery

Üye
İsim
Vaner
Araç
Golf 8 R
Leon Fr aracımı satıp Golf ailesine katılmış bulunmaktayım. Aracım 1.4tsi 150hp act Uled Sounrouf ve koltuk ısıtma. 

Durban jant çok istedim ama malesef olmadı. Şimdi düşünüyorum nasıl orjinal durbanlara geçebilirim diye ama golf konforunuda kaybetmek istemiyorum. Bu nedenle durban kullanan kişilerin yorumlarını merak ediyorum. 

Aramıza hoşgeldiniz Hocam, aracınız hayırlı olsun maşallah çok güzel opsiyon ve motor. Resimlerini de görmek isteriz. :)

Pazar kısmımızda durban jant var düşünürseniz. 

Aramıza hoşgeldiniz Hocam, aracınız hayırlı olsun maşallah çok güzel opsiyon ve motor. Resimlerini de görmek isteriz. [emoji4]
Pazar kısmımızda durban jant var düşünürseniz. 
Evet gördüm jantları ama replika olması beni kaygılandırıyor biraz. Orjinalleri de çok pahalı kafam çok karışık. Fiyatı nedir jantların ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Malum sitede boyanmış bir takım var sence nasıldır bunlar.

ORJİNAL 18 İNC GOLF DURBAN JANT LASTİK TAKIMI TER TEMIZ SORUNSUZ
İlan No: 371155906
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-orjinal-18-inc-golf-durban-jant-lastik-takimi-ter-temiz-sorunsuz-371155906/detay

Jantlar güzel duruyor da, lastikler kötü. :D

Bridgestone marka lastikten şikayetçi çok üyemiz var, eğer alırsanız lastiksiz alın ve goodyear ve ya conti alın.

aracınız hayırlı olsun bende sıfır leon fr alacaktım ikinci el golf 7 h.line aldım golften vazgecemedım. orj durban jant bende ıstıyorum ama fiyatlar yüksek dijonla idare etiyorum şimdilik

aracınız hayırlı olsun bende sıfır leon fr alacaktım ikinci el golf 7 h.line aldım golften vazgecemedım. orj durban jant bende ıstıyorum ama fiyatlar yüksek dijonla idare etiyorum şimdilik
Golf çok farklı leondan gerçekten. [emoji5] benimde ellerim kaşınıyor durbanlara. Bakalım.

Jantlar güzel duruyor da, lastikler kötü. [emoji3]
Bridgestone marka lastikten şikayetçi çok üyemiz var, eğer alırsanız lastiksiz alın ve goodyear ve ya conti alın.
Bridstone önceki aracımda vardı berbat lastikler gerçekten. Sence boyanmış olması sorun olur mu [emoji848]

Malum sitede boyanmış bir takım var sence nasıldır bunlar.

ORJİNAL 18 İNC GOLF DURBAN JANT LASTİK TAKIMI TER TEMIZ SORUNSUZ
İlan No: 371155906
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-orjinal-18-inc-golf-durban-jant-lastik-takimi-ter-temiz-sorunsuz-371155906/detay

Bu jantların boya masrafı var. Komple boyanmış Orjinal boya ile aynı tutmamış. Ben bunları 1 ay boyunca almayı düşündüm ama sonra forumdan abilerimin farketmesiyle uyandım, replika boyası gibi. Hesaba katın hocam. Ha ben böyle kullanırım diyorsanız sıkıntı yok ama orjinali farklı, daha parlak ve bunun gibi tam gri değil. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun üç tane fr kullandım şu an benimde dizel dsg hıghlıne golf aracım var çok fark var yıllardır seat forumlarında ne kadar fark yok diye yazıp çizilsede alakası yok bana göre

Bu jantların boya masrafı var. Komple boyanmış Orjinal boya ile aynı tutmamış. Ben bunları 1 ay boyunca almayı düşündüm ama sonra forumdan abilerimin farketmesiyle uyandım, replika boyası gibi. Hesaba katın hocam. Ha ben böyle kullanırım diyorsanız sıkıntı yok ama orjinali farklı, daha parlak ve bunun gibi tam gri değil. 
Sadece boya mı sıkıntı acaba onun dışında kırığı çatlağı vs varmı acaba. Orjinal boyaya tutturmak için tekrar boyanması lazım +500 olur taşlanması boyanması vs [emoji848]

Hayırlı olsun üç tane fr kullandım şu an benimde dizel dsg hıghlıne golf aracım var çok fark var yıllardır seat forumlarında ne kadar fark yok diye yazıp çizilsede alakası yok bana göre

Kesinlikle katılıyorum aradaki fark neden diye düşünüyordum sürekli ama kullanınca ince detayları gördüğümde buna değer diyorum.

Sadece boya mı sıkıntı acaba onun dışında kırığı çatlağı vs varmı acaba. Orjinal boyaya tutturmak için tekrar boyanması lazım +500 olur taşlanması boyanması vs
emoji848.png

Kesinlikle katılıyorum aradaki fark neden diye düşünüyordum sürekli ama kullanınca ince detayları gördüğümde buna değer diyorum.

Ben çok niyetlendim almak için bunları, aldım alıcam derken boyası yüzünden vazgeçtim. Kırık çatlak tadilat yoktur zaten malı satan yer belli, çizikleri için boyanmış arayıp konuşmuştum ben. Ama 4 jantın orjinal Durban şekline bürünmesi yaklaşık 1000-1200 tl civarı tutacağını öğrendim. Farklı bir boya kullanılıyormuş ve her yer yapmıyormuş. Bunları almayıp 2 ay daha aradım sonradan denk getirdim de total 11 km civarı bayiden eve kadar kullanılmış durban buldum aldım, tabi bu fiyattan çok daha yüksek. Genelde sahibinden'e pek durban düşmez, ben satılık araçlara bile mesaj atıyordum temiz olanlara satar mısınız diye, o jantlar da aşağı yukarı 3 aydır ilanda. Kendisini arayıp sorun, passat CC jantı vardı Dadaş'ta Kansas modeli. Veya o satılmışsa passatın datfordu da olur, Birebir uyumludur çok da benzer, boya tadilat görmemiş 4 küsür istiyordu yanılmıyorsam. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ben çok niyetlendim almak için bunları, aldım alıcam derken boyası yüzünden vazgeçtim. Kırık çatlak tadilat yoktur zaten malı satan yer belli, çizikleri için boyanmış arayıp konuşmuştum ben. Ama 4 jantın orjinal Durban şekline bürünmesi yaklaşık 1000-1200 tl civarı tutacağını öğrendim. Farklı bir boya kullanılıyormuş ve her yer yapmıyormuş. Bunları almayıp 2 ay daha aradım sonradan denk getirdim de total 11 km civarı bayiden eve kadar kullanılmış durban buldum aldım, tabi bu fiyattan çok daha yüksek. Genelde sahibinden'e pek durban düşmez, ben satılık araçlara bile mesaj atıyordum temiz olanlara satar mısınız diye, o jantlar da aşağı yukarı 3 aydır ilanda. Kendisini arayıp sorun, passat CC jantı vardı Dadaş'ta Kansas modeli. Veya o satılmışsa passatın datfordu da olur, Birebir uyumludur çok da benzer, boya tadilat görmemiş 4 küsür istiyordu yanılmıyorsam. 
Eskişehirde olmam bu işi karıştırıyor. Bir kişi tamam dese de asış giderim istanbula o biraz karışık olur [emoji15] arayıp beklemeye devam edeyim ohalde. Ozamana kdar ben vogtland 3.5 alıp hazırda bekleyeyim [emoji5]

Geri
Üst Alt