Karbon Fiber Ayna Kapağı

QlanEmre34

Üye
İsim
Emre
Merhaba arkadaşlar ben golf 7 aracım için karbon fiber yan ayna kapakları almak istiyorum türkiye de bunu satan var mıdır? Yoksa da yurtdışından aliexpress den getirtebilir miyim? Daha önce aliexpress den hiç alışveriş yapmadım ama hesabım var yardımcı olabilir misiniz?

Kapakları yenilemek yerine, CF deseni ile kapağı kaplatmak daha uyguna mal olabilir derim. Hem bu sayede aracın üstündeki orjinal kapakları da kullanmaya devam etmiş olursun.

Usta bu deseni nerde kaplatabilirim peki daha sonra kaplama sokme gibi bir imkanimda var midir? Kaplamayi bilmedigim icin soruyorum.

Usta bu deseni nerde kaplatabilirim peki daha sonra kaplama sokme gibi bir imkanimda var midir? Kaplamayi bilmedigim icin soruyorum.
Yurtdışından getirdim bende var. Şimdi krom R kapak kullandığım için boşta. Bi bakayım son durumu nasıldı. Yoksa sana verebilirim.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yurtdışından getirdim bende var. Şimdi krom R kapak kullandığım için boşta. Bi bakayım son durumu nasıldı. Yoksa sana verebilirim.

Vallaha cok iyi olur usta ancak bunu deneyimsiz biri olarak aynaya kaplayabilir miyim yoksa sanayiye yolum dusmesi daha iyi mi olur? ?

Bendeki ayna kapağının üstüne oturan bi kapak. Kaplamaya gerek duymazsın. Sadece çift taraflı bant yada silikon lazım

Vallaha cok iyi olur usta ancak bunu deneyimsiz biri olarak aynaya kaplayabilir miyim yoksa sanayiye yolum dusmesi daha iyi mi olur? ?
Tabi sanayide bi ustaya yaptırsan daha iyi olur

Geri
Üst Alt