Sonradan Driving Mode Selection

Eskiden yoktu belki ama artık bazı şeyleri yapmak imkansız değil ama çok zor mesela ACC  Ben beş aydır uğraşıyorum ama sonuca ulaşamadım tabii ki yapılacak bazı yöntemler var fakat bana göre biraz pahalı  anahtarsız giriş de yapılabilir birkaç özellik eklenebilmesi için online sisteme girip aktivasyon kodu yazmak gerekiyor yani bir parçayı taktığınız zaman eskiden  bilgisayar üzerinden parça korumasını kaldırıp aktifleştirebiliyorduk fakat şimdi bu aracın şasesi üzerinde kayıtlı değil diye bir hata veriyor bunu aşmak için bazı hileler yapılıyor aynen oyunları Cracklediğimiz gibi bunun içinde bu kişiler  biraz fazla para istiyorlar acc  Discovery pro ve şuan hatırlamadım bir opsiyon bu online kod işlemine dahil  diğerleri tak çalıştır  galiba hız sabitleme de kod ile çalışıyordu  sürüş profili seçme Buda kod  ile çalışıyor  fakat bunların kodları satın alınabiliyor  O sebepten bir parçayı almadan önce mutlaka montaj ve kodlama kısmını tam anlamıyla öğrenmek gerekiyor  benim acc tamponda öyle sallanıyor hiçbir  İşe yaramıyor  dikkat etmek ümit kırıklığı ve cebinizdeki parayı biraz korur saygılarımla

@İlker34 hocam cok guzel deneyimler paylaşmışsınız kafamdaki bir cok soru işaretine cevap buldum kendi adıma cok teşekkür ederim. 

Apo usta sık sık gittiğim saygıdeğer ve samimi bir insandır acc de dahil bir çok işi üst seviyede işçilikle ve bazıları gibi insanları soymadan hakkıyla yapıyor ve o işin hakkını veriyor bende tavsiye ederim aklında soru işareti olan olanları aydınlatabilir 

Geri
Üst Alt