İŞTE KARŞINIZDA YENİ GOLF (GALERİ)

E hadi hayırlısı, umarım yeni almış ve alacak olanları üzmez :'(

Görünce tüylerim diken diken oldu heyecan dorukta kalp ritmi hızlandı..  Bekliyoruz ! 

E hadi hayırlısı, umarım yeni almış ve alacak olanları üzmez:'(
Vallaha alalı bir ay oldu moralim bozuldu insallah cirkin olur st ye sordum 5-6 ay da ancak elimize ulasir diyor cok bariz bir degisiklik olmaz diyor

Bu arada n11 comfortline 1.4 tsi dsg aracı 69.900 e satacak 11 kasımda, 87 bin yerine çok uygun fiyat sadece 10 araç satılacakmış.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Merakla bekliyorum, Leon'daki gibi ufak değişiklerle birlikte multimedya ekranı değişir 

Geliştirilebilecek çok gfazla bişiyi yok Golf ün şuanda ama küçük dokunuşlarla daha da keyifli ve donanımlı olabilir... Das Auto Golf :)  

Geliştirilebilecek çok gfazla bişiyi yok Golf ün şuanda ama küçük dokunuşlarla daha da keyifli ve donanımlı olabilir... Das Auto Golf [emoji4] 
Ender hocam, bizim de fark ettiğimiz ufak tefek eksiklerin gideceğini düşünüyorum [emoji848]

Tahmin ve isteklerim şu yönde

Mesela aracı her yıkamada arka tamponun üzerinde su birikiyor, bu durum Polo da bile yok.

LED stoplar için nokta şekilden vazgeçip, Audi vari bir akıcı tasarım bekliyorum.

Yeni makyajlı polyoya gelen led far gibi xenonun yerini Ye'i LED'ler alacak gibi,

Yıl olmuş 2016 comfortline donanım araç alıyorsunuz hız sabitleyici yok [emoji107] bu eklenebilir.

Multimedia ekranı için dediğiniz gibi değişiklik kesin görünüyor, 5.8-6,5 car play derken fazlaca başları ağırdı, daha hızlı geçişleri olan dokunmatiği gelişmiş geniş bir ekran olmalı.

Özellikle bizim 5" olanın ergonomiden uzak aux girişi içler acısı, tasarlayan mühendis kör olmuş [emoji14]

Yeni renk ve jant seçenekleri de eklenecektir.

Leonda olduğu gibi bu tip minör değişimler olacaktır, zaten vw nin kasa değiştirmeme sebebi 7 nin çok beğenilmesi, kasa değişse bile benzer olan model, makyajda radikal şeyleri değişmez.

Kısaca iPhone 6 ile 6s gibi olur [emoji41][emoji41]

Açıkçası aracımı yeni aldım ve bunu hiç merak etmiyorum, yine de ayıp olmasın diye internetten bakarım özelliklere :('

@UĞUR_05 hocam bence çok sıkıntı yapmayın, ben far ve stop grubunda biraz değişiklik bekliyorum, bir tutamda tampon çizgilerinde olabilir, onun dışında devasa bir değişiklik beklemiyorum, hatta buna sevinmelisiniz bile, ya yeni kasa çıksaydı 8. Seri olarak? :'(

Bu arada n11 comfortline 1.4 tsi dsg aracı 69.900 e satacak 11 kasımda, 87 bin yerine çok uygun fiyat sadece 10 araç satılacakmış.

65.000 deseler yıne almam cam tavan yok u led yok işin kısası opsıyon ekleyemiyorsun

65.000 deseler yıne almam cam tavan yok u led yok işin kısası opsıyon ekleyemiyorsun
69.900 olan fiyatı bile çok iyi bence, 2014 şubat başında aynı aracı o fiyata almıştık şuanki fiyatı 85 civarı. İki sene önce ki fiyatına son model sıfır araç alıyosunuz. Üstelik 2-3 ay beklemek yok. Comfortline da yeterli bir donanım ki şuan comfortline da ön arka park sensörü ve bluetoothda standart oldu. 

Al sat yapan biri değilim ama, o fiyata alsanız 2-3 ay binip satsanız bile en azından 6-7 binTl kârınız olur. 

Bardağa boş değil de dolu tarafından bakmakta fayda var diye düşünüyorum.

Hocam dediğiniz donanımlar aracı müthiş gösteriyor haklısınız ama bu da gayet uygun bir fiyat olunca insan etkileniyor, listesi 85 olan araca cam tavan ve u led ekleyince fiyat çok artıyor, ne yazık ki.

Geliştirilebilecek çok gfazla bişiyi yok Golf ün şuanda ama küçük dokunuşlarla daha da keyifli ve donanımlı olabilir... Das Auto Golf [emoji4] 
Frenleri. Direksiyon hissizligi ve biraz da sürüş dinamiği katarak cok faha güzel hale getirebilirler. Act bile alsaniz frenleri güven vermedigi icin basamiyor arkadaşlar. Sportif kullananlar icin boyle en azindan.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Frenleri. Direksiyon hissizligi ve biraz da sürüş dinamiği katarak cok faha güzel hale getirebilirler. Act bile alsaniz frenleri güven vermedigi icin basamiyor arkadaşlar. Sportif kullananlar icin boyle en azindan.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Golf ün frenlerini beğenmiyorsunuz, önceki aracınızı merak ettim doğrusu..

Geri
Üst Alt