İŞTE KARŞINIZDA YENİ GOLF (GALERİ)

Sizin evdeki  hesap çarşıya uymayabilir Muhammed üstadım
Aracı değiştirmek için Aralık sonu son şansınız. 
Murat hocam şuan için tek alternatifim var o da henüz fiyat aşamasına gelemedi. Muhtemelen ÖTV değişikliğinden etkilenmeyecek. Evdeki aracımızdan bir memnuniyetsizliğimiz yok çok şükür. Baktık olmuyor aynen devam ederiz :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Değerli Serkan  Hocam 

Şu andaki vergisiz Net fiyatı 58 bin civarında 

ÖTV zammı dahil ise buna %45 'ten %78 e çıkan ÖTV ve bu artışa paralel olarak bu artan rakam üzerinden hesaplanacak artan KDV de dahil edilirse...

1.17 olan çarpan 2.1 olacak

Yani %71 olan mevcut vergi %110 olacak

Şu an 58 bin olduğuna göre...

10 bin model zammı ve 5 bin de keyfe keder zam gelirse 15 bin liralık farkı ekleyelim

..bahsettiğim rakam zamlarla beraber 65 bin olacak.

Yeni fiyat 136.500 olacak.

Yüksek olasılıkla opsiyonel donanimlara da ÖTV zammı ve kur zammı gelecek.

Siz buna bir cam tavan bir full led bir de şu yakışıklı hayalet gösterge eklediniz mi  olacak size 150 bin...

Verene saygılar ama bu parayı vermem....

EDIT.

Mesaja edition yapayım derken yeniden yazmış bulundum.

Gerçekten çok faiş bir fiyat çıkıyor , mesela bu hafta bir arkadaşıma 2014 Model 3.20d X drive aracı 148,500 TL'ye aldık , araç 65.000'de , şahsen 150bin bandına çıksam sıfır Golf almak yerine bahsettiğim gibi bir araç almayı tercih ederim diye düşünüyorum.

herkese merhabalar dostlar...

ben buralara uğramayalı ne çok haber birikmiş, makyaj gerçek olmuş, ötv fena olmuş, kartepeler/kahvaltılar forum organizasyonla dolmuş...

:)

Ben yarin koctastan biraz sprwy boya maske bandi bir de 5 mt led alir yaoarim bunun aynisini  s=bigstar

Değerli Serkan  Hocam 

Şu andaki vergisiz Net fiyatı 58 bin civarında 

ÖTV zammı dahil ise buna %45 'ten %78 e çıkan ÖTV ve bu artışa paralel olarak bu artan rakam üzerinden hesaplanacak artan KDV de dahil edilirse...

1.17 olan çarpan 2.1 olacak

Yani %71 olan mevcut vergi %110 olacak

Şu an 58 bin olduğuna göre...

10 bin model zammı ve 5 bin de keyfe keder zam gelirse 15 bin liralık farkı ekleyelim

..bahsettiğim rakam zamlarla beraber 65 bin olacak.

Yeni fiyat 136.500 olacak.

Yüksek olasılıkla opsiyonel donanimlara da ÖTV zammı ve kur zammı gelecek.

Siz buna bir cam tavan bir full led bir de şu yakışıklı hayalet gösterge eklediniz mi  olacak size 150 bin...

Verene saygılar ama bu parayı vermem....

EDIT.

Mesaja edition yapayım derken yeniden yazmış bulundum.
Çok şükür ki piyasaya sızan bilgi gerçek değilmiş. 

Böylece manuel ve DSG Highline 1.6 TDI ile 1.4 ACT bu durumdan etkilenecek gibi.

@magic

Kıymetli üstadım 

Özledik sizi...

Ayrılığı belli olmayanlardan olmadınız hiç;

Ve boşluğu doldurulabileceklerden;

Ya da gözden ırak olunca gönülden ırak olanlardan.

Çok şükür ki piyasaya sızan bilgi gerçek değilmiş. 

Böylece manuel ve DSG Highline 1.6 TDI ile 1.4 ACT bu durumdan etkilenecek gibi.
Murat hocam araclarimizin kiymetinimi bilelim ne diyorsun? :)

Led stoplar ve media ekrani beni etkiledi acikcasi.almiskende dizel almak lazim.fakat bu rakam bende 100-110 bin arasi kabul gorur.ustunu almak icin bayagi dusunurum.

Dediginiz gibi 150 bin tl bende vermem. @DoğanARABACI hocamin bahsettigi secenek daha mantikli bencede.

Mk7 kadar satis yapabileceklerini sanmıyorum.ayni seyi 8 icinde soyleyebilirim.

Makyajlı Golf 7 nin Türkiye'de ne zaman satışta olucanı biliyo muyuz :)  ST ler sürekli kafa karıştıran şeyler söylüyolar (?)

Makyajlı Golf 7 nin Türkiye'de ne zaman satışta olucanı biliyo muyuz :)  ST ler sürekli kafa karıştıran şeyler söylüyolar (?)
Değerli Hocam 

2017 modellerin siparişlerini almaya henüz başlanmadı. 

Sanırım tedarikçileri gelecek yeni parçalar bekleniyor.

Bu zamana kadar beklendiğini hiç görmemiştim, bana kalırsa bunun anlamı 2017 model olarak gelebileceği.

En erken şubatın son haftası veya Martın ilk haftası

Arkadaşlar bu yeni vergilendirme sitemiyle golfun otv si %45 ten %50 ye çıktı bazı hatalı rakamlar var onları düzeltmek istedim

Yani benim yaptigim kabaca hesaba göre eski fiyat listelerine göre 124 bin tl ye kadar olan arabalar %5 artmış oldu otv si o da 3500-4000 tl ye tekabül, fakat 125-126 bin tl olanlar 13000-14000 tl koydu üzerine. yani dizel dsg higline  %50 ötv ile satılacak.

Geri
Üst Alt