ANA KONU

Kimse profil fotoğraflarının köşelerinde konuyu açan kullanıcıda "KS" ibaresi belirdiğinden bahsetmiyor...

Şık ve pratik olmuş. Düşünüp hayata geçirenlerin eline sağlık.
Anlamı nedir peki?

@DifferenceCan

Köpek balığı anten kastediyorsanız yoktu.
Fabrikasyon çubuk anten astra G (baz donanımda)

Sanırım üst donanım CD astraa G lerde geliyor köpek balığı anten)

@DifferenceCan

Köpek balığı anten kastediyorsanız yoktu.
Fabrikasyon çubuk anten astra G (baz donanımda)

Sanırım üst donanım CD astraa G lerde geliyor köpek balığı anten)
yok anten olarak demedim, opellerin geleneği olan araçların bazı kısımlarında köpek balığı simgesi mevcut, en belirgini hatta yeni corsa da telefon koyma yerinde mesela, merak ederseniz detayını anlatırım nedenini, eski opelcilerden kim kaldı :)

Allah akıl fikir versin.

Hortumlar / kablolar

Hepsine kesik attı uyanık

Dün ilk defa şehirler arasi yol yaptim.120 yi geçince kışlıklastikle 120 yi geçtiniz gibi bir uyari çıktı ekranda uzerindekiler yazlık lastik.Birde. 120 civarlarinda bekledigimden çok rüzgar sesi aldim gibi benim hassasiyetimde olabilir normal mi değilmi nasil anlarim.Bu arada lastikler hankook versus.Murat hocam veya bir arkadaş cevap verebilir mi
Mrb iyi bayramlar
Ne yazıkkı ; evet motor sesi nerdeyse yok. Ama yol sesi bizim araçlarda var. Bazen duymayın diyorlar ama mumkun değil. Yol bozuksa , yüksek hızlarda seyir halındeysek yol sesını ve rüzgar sesini almamak imkansız

Öncelikle değerli forum takipçilerine hayırlı bayramlar dilerim. Soracağım soru belki saçma gelebilir fakat sorma ihtiyacı hissettim. Dün aracı bozuk bir yolda kullanırken nispeten hızlı bir şekilde farketmeden sağ ön tekerle sert bir çukura girdim. Baya bir ses geldi anlayacağınız. Araçta anormal bir şey hissetmedim sonrasında sağa sola çekme, titreme vs ama yine de tedirgin oldum. Bunun için ustaya vs göstermeye gerek olur mu? Yada bu ufak kaza ne gibi sorunlara yol açabilir yapmamız gereken bir şey var mı böyle bir durumda? Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Allah akıl fikir versin.

Hortumlar / kablolar

Hepsine kesik attı uyanık

Kablolara "hiçbirşey olmamışsa bile kesin birşeyler olmuştur." (Biraz eski bir espri ama...)

Soket bağlantıları, sensörler, sigorta kutusu vb. yerler komple ıslandı...

Öncelikle değerli forum takipçilerine hayırlı bayramlar dilerim. Soracağım soru belki saçma gelebilir fakat sorma ihtiyacı hissettim. Dün aracı bozuk bir yolda kullanırken nispeten hızlı bir şekilde farketmeden sağ ön tekerle sert bir çukura girdim. Baya bir ses geldi anlayacağınız. Araçta anormal bir şey hissetmedim sonrasında sağa sola çekme, titreme vs ama yine de tedirgin oldum. Bunun için ustaya vs göstermeye gerek olur mu? Yada bu ufak kaza ne gibi sorunlara yol açabilir yapmamız gereken bir şey var mı böyle bir durumda? Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.
Günceldir.

Direksiyonu düz tutunca
Sağa veya sola hallice bir çekme??

Tam tersi?

Yolda dümdüz gitmek istediginizde , direksiyon sola yada saga 2-3 derece kırık pozisyonda araç düz gidiyorsa

Rot ayarlarıyla ilgili hasar olusmus olabilir.

Bunlar yoksa

Primer başka bir sorun olacağını zannetmiyorum

Fazla kafaya takmayın.

Direksiyonu düz tutunca
Sağa veya sola hallice bir çekme??

Tam tersi?

Yolda dümdüz gitmek istediginizde , direksiyon sola yada saga 2-3 derece kırık pozisyonda araç düz gidiyorsa

Rot ayarlarıyla ilgili hasar olusmus olabilir.

Bunlar yoksa

Primer başka bir sorun olacağını zannetmiyorum

Fazla kafaya takmayın.
Teşekkürler. Bu dediklerinizi düz bir yolda deneyeyim.

Keşke bu uygulamalar herkese eşit uygulansa. Kemeri çevirme görünce takan, radar olunca hız sınırlarına frenleyen, sis açık gezen vs tiplerden değilseniz zaten çevirmeye girmek sorun olmamalı.

Eşit uygulansa diyorum çünkü misal istanbul e-5 de makas atan dallamaların ceza yememesi ve bu vatandaşların ceza yemesi adil değil.

• Beğen
Tepkiler: SCC

Herkese merhabalar, 2013 model Golf 7 1.4 TSI Highline aracım var bir kaç sorum olacak bilgisi olan destek olursa sevinirim.
1 - Sürüş modu
2 - Geri görüş kamerası
3 - ACC - Şerit takip, Çarpışma engelleyici
4 - 17" Jant var 18 ve ya 19" kullanabilir miyim ?
bunları yaptırmak istiyorum sizce gerek var mı ? Carplay uyumlu cihaz için Trabzondan 11.000 TL fiyat verdiler bana. Şimdiden teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt