İstanbul Servis Paylaşımı

Benimde bakım gelmek üzere, Florya Mez'e götürmeyi düşünüyorum. Mez hakkında bilgisi olan varmı ?

Bugün aracımın ilk bakımını (15000km) yaptırmak için Avek otomotive gittim, Erdem GÜNDÜZ isminde servis danışmanı ilgilendi benimle, gayet ilgiliydi, önce kayıt açtı birlikte aracın sağına soluna baktık, sonrasında fotoğraftaki gibi servis bölümüne indirildi araç, bende yukarıdan her işlemi takip ettim, (zaten pek fazla yaptıkları birşey yok, rutin değişim ve kontroller) sonrasında aracıma yıkanırken fırça vurulmamasını istedim bunun için danışman yıkanırken bizzat aracın yanında bulundu, yağ olarak castrol edge 5w30 kullanıldı, son aşama olarak fatura 628 tl tuttu, aracı onlardan almam internet randevusu vs ile 597 tl ödeme yaptım ve çıktım. Çıkarken ocak sayısı olan bir otomobil dergisi ve avek yazan duvar saati verdiler. Genel olarak memnundum, beklerken bilardo çay kahve derken zaman geçti, sabah 8 de teslim ettim ve aracımı saat 11:30'da da bana teslim ettiler. Dediğim gibi gidecekler Erdem GÜNDÜZ isimli servis danışmanını öneririm. Bu arada servis danışmanı vaglı sinyalleri sordu nerede yaptırdınız diye, ender var benim bildiğim bir açan dedi, bende hayır oraya değil golftutkusu.com forum sitemiz var oradaki arkadaşlarla yaptık deyince şaşırdı, kendisinde 2015 ağustos çıkışlı highline passat varmış bi kadran selamlama açtırmış enderde, kendi çalıştığı arkadaşları bile açmamış.
Ayak aydınlatmalarına bile çakarlı sinyal yaparız hocam gelsin üye olsun foruma söz yardımcı olacağım :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

@MSE İstanbul burası Muhammed Hocam, biz hallederiz Yusuf Hocamla [emoji23] Hem Melih Hocamızın da kablosu gelir yakında [emoji4]

iPhone using Tapatalk

@MSE İstanbul burası Muhammed Hocam, biz hallederiz Yusuf Hocamla [emoji23] Hem Melih Hocamızın da kablosu gelir yakında [emoji4]iPhone using Tapatalk
Hocam üye olsun da zaten siz yapacaksınız :)

Peki hocam [emoji847]

iPhone using Tapatalk

@cradlemelih Melih Hocam paylaşımınız için çok teşekkürler, ben de bir aksilik olmazsa 600 TL civarı bir bütçeyi yavaştan kenara ayırayım mesajımı aldım
emoji4.png
Yalnız belirtmeden geçemeyeceğim maşallah serviste onca VW arasında bile doğrudan fark ediliyor aracınız, her daim güzel günlerde keyifle kazasız belasız sürüşler dilerim
emoji4.png

iPhone using Tapatalk
Erkan hocam bencede siz yavaştan ayarlamaya başlayın, açıkçası bira zorlamıyor değil, sormayın hocam şu vag işini yaptığımızdan beri araç benim bile gözüme bi başka geliyor :'(

Ayak aydınlatmalarına bile çakarlı sinyal yaparız hocam gelsin üye olsun foruma söz yardımcı olacağım :)

Hocam vallahi şaşırmam öyle birşey yaparsanız, o konuyu takip edeceğim irtibat koparmayacağım :'(

@cradlemelih hocam ilk bakimsa bence gayet makul bir ucret dizel motor icin.bizim 1.4 lerde sanırım o civarda olur.

@cradlemelih hocam ilk bakimsa bence gayet makul bir ucret dizel motor icin.bizim 1.4 lerde sanırım o civarda olur.
Sanırım hocam, keşke aklıma gelseydi de sorsaydım diğer motor seçeneklerinin bakım fiyatını, en azından aşağı yukarı bir fiyat söyleyebilirlerdi. Ama gideceğim egzos ucu için yakın zamanda sizin için soracağım hocam :'(

Sanırım hocam, keşke aklıma gelseydi de sorsaydım diğer motor seçeneklerinin bakım fiyatını, en azından aşağı yukarı bir fiyat söyleyebilirlerdi. Ama gideceğim egzos ucu için yakın zamanda sizin için soracağım hocam :'(
İlginize tesekkurler hocam.asagi yukari neyle karsilasacagimizi öğrenmiş oluruz.

makine mühendisi olarak castrol edge de olsa motor yağı olarak o markayı önermem arkadaşlar. bu forumun standartları gereği daha kaliteli markalar tavsiyemdir.

liqui  moly, petro canada, motul hatta eneos öneririm. son çare olarak da mobil 1 esp olmalı.

Herkes adını anmış fakat hiç giden biri olmamış. Bugun saat 11:00 de 15000 km bakımı için Erel Maltepe (küçükyalı) den internet randevusu ile talebimi belirttim. Saat 14:00 gibi geri dönüş yaparak randevumu konfirme ettiler. Bakımdan sonra da yorumlarımı iletirim

Geri
Üst Alt