Aracn hızlanması

@Laylayloom Aynı şehirde olsak denermişiz. Eğer bir problem varsa direkt ortaya çıkarır diye düşünüyorum yan yana kalkıp gözlemlemek. 

@scorpion evet gaza basınca bırakıyor ama manuel olarak bizde indirebiliyoruz freni. Tabi autoholduda kapamak gerekiyor.
manuel olarak bırakılabiliyor hocsm onu biliyorumda butonu çekili olarak tutup gaz verdimizde aracı tutmaya devam ediyor mu önemli olan o :)

bu elektronik sistemler konfor ve güvenlik olarak güzel ama böyle absürt şeylet denediğinizde (launch, brakeboost, virajda el freni vs) engel oluyorlar genelde :)

brakeboost hemen hiçbir yeni araba izin vermiyor mesela ki rollingciler için çok önemli rollingin launch kontrolü adeta  :)  giderken hem frene hem gaza basıp arabayı hızlandırmadan turboyu doldurmaya yarıyor ama frene dokunduğunuz anda yeni nesil araçlar hemen gazı kesiyor :(  

Dediğiniz olay burdaki Golf R da yapılıyor galba. Devir 4 teyken araç 0 dan hızlanmaya başlıyor.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

R'da launch control özelliği var yanlış bilmiyorsam ama 1.4tsi 1.6tdi'da falan yok. Kendimiz yapabiliyormuyuz elektronik park freniyle onu merak etmiştim :)

R'da launch control özelliği var yanlış bilmiyorsam ama 1.4tsi 1.6tdi'da falan yok. Kendimiz yapabiliyormuyuz elektronik park freniyle onu merak etmiştim [emoji4]
Doğrudur. R hakkında bilgi sahibi değilim fakat siz söyleyince bu videodaki durum aklıma gelmişti. Launch control teriminide bilmiyordum öğrenmiş oldum [emoji18]

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri
Üst Alt