BodyKit: R-Line vs. R

R-Line vs R Body Kit

• R-Line body kit mi?

Kullanılan: 24 66.7%
  • R body kit mi?

Kullanılan: 12 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    36
@silvershadow Merakla beklemekteyim değerli Hocam.

@Negatiwe @fcsrn Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

@Negatiwe Hocam doğru diyorsunuz aynısını taktırdığım oettinger spoilerda yaşadım o yüzden taktıracağım her şey enderden alınacak.
Dilerseniz konuya anket ekleyip neler olacağına oradan da bakabiliriz. :)  

@fcsrn Hay hay hocam nasıl isterseniz. Ben bilmiyorum yapmayı siz yapabilirseniz 10 numara olur. Teşekkür ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
İçimdeki Apache...

Jantlar böyle...

Ama jantlar böyle uzun ve ince kollu olacaksa çıplak kalan kaliper kapaklarına da disklere de el atmak gerek

OqOMN0.jpg

La038J.jpg

body kit...

Ön tampon ve lip bir harika..

bagaj üstü tavan spoileri hariç...

ljm0rB.jpg

Bagaj üstü tavan spoileri: Oettinger

/monthly_2016_05/11416421_10154046572678116_2241531748076715343_o.jpg.d48d919d80ed3a8f4519922e6f01a80c.jpg

Renk de bu...

Oryx beyazı

ogkzbR.jpg

8gdEj7.jpg

@silvershadow Maşallah hocam çok güzeller zevkinizi konuşturdunuz yine.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bodykit değil de Superturismo LM jantını kaça bulabildiniz :)  

@Utku Lekesiz OZ yetkili bayisi Driven34 Ferahevler/Tarabya'da konumları. Liste fiyatı 5800₺'dü 5000₺'e indirttik.

@Redline Maşallah hocam tavsiye gibi tavsiye bire bir yaşanmışlığın olmasıyla daha da bir çekici oluyor.

@kimi-emd Değerli hocam renk konusunda size katılmaktayım fakat bodykit hakkındaki görüşünüz benim için daha ön planda; o yüzden belirtirseniz çok sevinirim.
Hocam bence en güzel seçimi kendiniz yaparak karar verin gözünüze kalbiniz hangi seçenek yatıyorsa onu yaptırın arabaya uzaktan baktığınızda keşke şuda olsaydı dememek için kişisel seçiminiz burda ön plana  çıkıyor bu sebeplede burda sizin zevkleriniz çok önemli 

@Mete45 gönlünden geçeni yap bence ama R bodykit biraz daha iddali görünüor ama o güç yoksa araçta bana biraz garip geliyor tercih senin tabiki.

@Mete45 hayırlı olsun, oz'nin en sevdiğim jantı. Güle güle kullanın R veya R-Line ile güzel duracaktır

8f67f10d56a020b32bd74f13a769dae4.jpg

Bu jantlar BMW jantı ama ben bayıldım bu görüntüye sizce nasıl [emoji1317]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt