BodyKit: R-Line vs. R

R-Line vs R Body Kit

• R-Line body kit mi?

Kullanılan: 24 66.7%
  • R body kit mi?

Kullanılan: 12 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    36

Mete45

Üye
İsim
Galip Metehan
Değerli Hocalarım,

Yeterli meblağı toplamam neticesinde Kurban Bayramı bitişinde nihai kararım doğrultusunda bodykit yaptıracağım fakat sürekli R-Line ve R görünüm arasında gidip gelmekteyim.

Sizlerden naçizane isteğim, yerimde olsaydınız hangisini seçerdiniz ? Neden ?

Yardımcı olması açısından aracımın sahip olduğu dış görünümü yazmakta fayda görüyorum:

Pasifik mavi, 18' OZ Superturismo LM Matte Black jant, U LED farlar, ayrıca bodykit alımından sonra 4 çıkışlı Remus son susturucu takılacak olup, egzoz kafaları siyah olacaktır.

Bu başlığın hem bana, hem de ileride bodykit yaptıracak olupta R-line ve R bodykit arasında kalacak arkadaşlara faydalı olmasını temenni ediyorum, ayrıca @silvershadow, @Negatiwe, @MSE, @fcsrn, @yusuf hocalarımın yorumlarını da yönetim kadrosundaki hocalarımızın zevklerini görmek ve faydalanmak için istiyorum. Herkesi etiketleyemedim herhalde sınıra takıldım; kusuruma bakmayın.

Saygılarımla

R-LINE

Rline 1.jpgRline 2.jpg

Rline 3.jpg

R

R 1.jpg

R 2.jpgR 3.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
r line ile r arasindaki farklari bilmiyorum. buraya gorselleri ekleyebilirseniz bakalim. fikrimizi paylasalim. simdiden hayirli olsun.

mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin. One Life Thug Life ;)

@jajaja İsteğiniz doğrultusunda gerekli düzenlemeyi yaptım; teşekkür ediyorum.

r line ile r arasindaki farklari bilmiyorum. buraya gorselleri ekleyebilirseniz bakalim. fikrimizi paylasalim. simdiden hayirli olsun.

mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin. One Life Thug Life ;)
Değerli Hocam;

R ile R line arasındaki farklar açıklanıyor. 

beyaz araç güzel r-line olanın sis farlarının olduğu kısım daha güzel geldi bana

valla ikiside cok hos karar veremedim. biraz daha dusuneyim.

@kimi-emd Değerli hocam renk konusunda size katılmaktayım fakat bodykit hakkındaki görüşünüz benim için daha ön planda; o yüzden belirtirseniz çok sevinirim.

Aracın bütünleşik görselliği açısından çift u-led R ile özdeşleştiği için, R görünümünde çift u-led detayı aklınızda bulunsun. 

Nereden alacağınız çok önemli.

Merdivenaltı aksesuarcılar çin malı plastik tampon satıyorlar, ucuza. Bu tamponların bizzat tespit ettiğim kritikleri mevcut;

* Orjinal tampon gibi esnek değiller, darbe sonrası porselen kıvamında kırılmalar oluyor.

* Çamurluk ve tampon birbiriyle tam örtüşmüyor.

* Boyama profosyonel yapılmalı.

şahsi fikrim araç gerçek bir R olmadığından Rline tercih etmenin daha doğru olacağıdır.Ama tamamiyle kişisel beğenidir bu mesela ben yaptırcak olsam kesinlikle GTİ yaptırırdım araç gerçek GTİ değil ama :)

Değerli Hocam

Jant ve Body kit konusu tamamen şahsi bir zevktir. 

İnsan doğal olarak kendi zevklerini başkalarıyla onaylamak istiyor.

Ancak bana kalırsa her bir kişinin zevki biriciktir ve yaklaşık olsa da asla tamamen aynı şeyleri beğenmek veya sevmek söz konusu değildir. 

Fakat buna rağmen  kimi sanat eserlerini yüzlerce yıldır beğenmeye devam ediyor ve olağandışı bir varlık olarak görüyoruz.  

Bunlar araba veya jant gibi zamanla değişen güzellik forumlarından azâde güzelliğe sahiptir.

Konu dışı olarak kimseyi sıkmamak adina ikisi arasındaki benzerlik ve farklara burada değinmekle yetinip daha ileri giderek kimseyi sıkmamak adına duruyorum.

Emin olun zevkinizin her ne olursa olsun sizi yansıttığı sürece güzel olacağına inanıyorum. Şayet "Yahu alt tarafı fikir sordum hayat memat meselesi değil "  derseniz.

Bana orijinal Body kit bana kaba saba geliyor.

Fakat bagaj üstü spoileri bir harika. 

Size eğer modfiye bir araca bineceksem hayalimdeki kombinasyon hakkında fikir vermesi açısından... 

Az sonra burada paylaşayım 

@silvershadow Merakla beklemekteyim değerli Hocam.

@Negatiwe @fcsrn Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

@Negatiwe Hocam doğru diyorsunuz aynısını taktırdığım oettinger spoilerda yaşadım o yüzden taktıracağım her şey enderden alınacak.

Benim şahsi fikrim R Body kit nedenine gelirsek, bu işin orjinali R değilmi ? R-line olayı  hani paranız yetmiyorsa R-line alırsınız sizi az buçuk tatmin eder şeklindedir. Herşeyin orjinali güzel olduğu düşüncesindeyim, buna göre R body kit asıl orjinal olan noktadır. Güzelliğine gelirsek kişisel anlamda değişkenlik gösterecektir doğal olarak o yüzden gönlünüzden geçenin daha sağlıklı olacağı kanaatindeyim :) ;)  

Geri
Üst Alt