Bir Kaç Farklı Aksesuar

@Uğur Taşçıoğlu  emeğinize sağlık. Benim sorum Karcher K2  ve foam lance hakkında köpükleme ve durulamada Karcher K2 yeterli mi yoksa üst modellere mi bakmalı? Bende aracımı kendim yıkıyorum ve bu aralar basınçlı makine arıyorum K2 kullanan biri olarak yorumunuzu almak isterim, memnun musunuz ?  Tavsiye eder misiniz?

@Uğur Taşçıoğlu  emeğinize sağlık. Benim sorum Karcher K2  ve foam lance hakkında köpükleme ve durulamada Karcher K2 yeterli mi yoksa üst modellere mi bakmalı? Bende aracımı kendim yıkıyorum ve bu aralar basınçlı makine arıyorum K2 kullanan biri olarak yorumunuzu almak isterim, memnun musunuz ?  Tavsiye eder misiniz?
Hocam K2'yi öneririm. Bence ev kullanıcıları için gayet ideal bir ürün. Ama Karcher'ın kendi foam lance'i yetersiz. Yani şampuanı sıvı bi şelilde atıyor, köpük yapmakta biraz yetersiz. Yukarda verdiğim linkteki MJJC Foam Lance bu iş için biçilmiş kaftan. AliExpress'ten tahmini 20günde geliyor. 55Tl civarı bişey. Muadili ürün olarak Erdem Boya (Google'a yazın çıkar) firmasının sattıkları var piyasada onlarıda 145-150 liraya satıyor. Bence o kadar paraya gerek yok artık köpük yapma performansınıda bilmiyorum hiç. Dediğim gibi K2 kullanıyorum bende ve basıncı gayet tatminkar. He şöyle bişey, araçta eğer boya koruma vs yoksa kış aylarında çamur ve kirden ötürü arabayı yıkarken muhakkak ki film şeridi gibi bi katman kir kalıyo bu ister istemez oluyo. Oda kapı altlarında yani lastiklerin çamur attığı kısımlar genelde. Onuda araç yıkayıp duruladıkran sonra bi kova ve eldiven (yada sünger) yardımı ile kolayca alırsınız. Zaten bu film şeridi gibi hafif kirli olan bazı yerleri benzinliklerdeki o basınçlı makinalar bile çıkaramıyor. Ama araçta boya koruma vs varsa hiç bunlara gerek kalmıyo Direk su tutma-köpük-durulama yolunu izlersen K2 gayet yeterli. Tek eksi yönü (bence) tabancaya giden hortumun kısa kalması ;)  aracın etrafını köpüklerken makinayı yanınızda götürüyosunuz ;)

MJJC Foam Lance ve K2 güzel ikili.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Uğur Taşçıoğlu kısa sürede cevap verdiğin için teşekkür ederim K2 ve MJJC Foam Lance takibe alıyorum  :'(

Yukarıda linkini ve görselini verdiğim plaka aydınlatmaları almayın, belli bir kullanım sonrasında bugun itibarı ile kesme yaptı. Artık işlevsiz, yanmıyor.

Photon marka ledler ilk günki gibi maşallah, geri vites ve plaka aynı, diğrr araçlarda da var aynı ledden, bir sıkıntı yaşamadım. 

@fcsrn Bu ledlerin ali express linki var mı dostum ? ( Plaka ve geri, vites ) 

Orjinal görünümlü ses ikazlı park sensörü.

37b0cf2daa7c198179f8533ffd6cb311.jpg

1a3cf6293ba7ff69fe60a36c132c6952.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Silvershadow Hocam merhaba;

-Ürün 119tl

-Montaja 50tl

-Tampon sökülmesi ve sensörlerin boyanması :50tl

219tl'ye maloldu bana.

İşlemler:

Montaj sanayde esnafa yapıldı. Önce delikler delindi, ardından tampon indirldi.

Ardından iç taraftan montaj ve sensörlern üzerindeki 3m bant ile yapıştırması yapıldı, destek amaçli yapıştırıcı ile sağlamlaştırıldı, sonradan çıkma düşme olmasın dye.

Sonrasında da elektrik tesisatı çekildi hepsi bu kadar hocam.

Dikkat edilmesi gereken hususlar:

Tampon delindiğinde çapaklar iyice törpülenmeli ya da zımparanmalı ki çapak kalmasın. Ve delindiği anda delinen yerlern yan-iç kısımları yani iç daire çevresi araç rengine rotuş boyası ile boyamalısınız ki sonradan benim ki gibi oralar boyasız kaldı ben sensorler üzerindeyken fırcayla rotusladım. Tabi zor bi ince rotus oldu benim için :)

Hepsi bu kadar hocam :)

Değerli Uğur Hocam Çok şık görünüyor. 

Kalem kalem Kaça mâl oldu? Montaj nasıl kime  yapıldı? Görüntü desteği bulunuyor mu?

Bu arada ses ve görsel olanıda mevcut, gorsel derken bi aparat takılıyor ya üzerinde renkler var o şekilde göztergeli. Ben ürünü yurt içinden aldım. Aynı ürün aliexpreste 60tl ama 1-1,5 beklemen lazım, arayada yılbası tatili matilide girer uzar bay diye bide o kadar süreyi goze alamadım xtreme tuningten aldım, google da cıkar firma.

Geri
Üst Alt