Mk7 renk değişimi :)

TanerGüngör

Yeni Üye
İsim
Taner
Herkese merhabalar

Uzun zamandır aracıma birşeyler yaptırmak istiyordum vakit buldukça forumda paylaşıcam ilk iş aracımı kaplattım sonra rüzgarlık takıldı marşpiyel difüzör ön lip alındı montajı daha yapılmadı jant ve yay daha sonra takipte kalalım :)

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Renk güzel duruyor mat füme.Yalnız arka stoplar bence orijinale dönse daha kontrast duracaktır.Böyle led stoplara yazık olmuş ve arkayı boğmuş.Durban jant 18 inç ve yayla daha güzel duracaktır renk.

Herkese merhabalar

Uzun zamandır aracıma birşeyler yaptırmak istiyordum vakit buldukça forumda paylaşıcam ilk iş aracımı kaplattım sonra rüzgarlık takıldı marşpiyel difüzör ön lip alındı montajı daha yapılmadı jant ve yay daha sonra takipte kalalım :)

Ekli dosyayı görüntüle 5835

Ekli dosyayı görüntüle 5836

Ekli dosyayı görüntüle 5837

Ekli dosyayı görüntüle 5838
Değerli Hocam 

İlk kez karşı karşıya geldim böylesi bir güzellikle. 

Cesaretiniz ve zevkinizden ötürü tebrik ederim.

Lip, rüzgarlık ve marşpiyeli detaylı fotoğraflarını alabilir miyim? 

Geri kalanları da merakla bekliyorum 

Not: ruhsata nasıl işlettiğinizi de öğrenebilir miyim?

açık hava fotoğrafları gayet güzel görünüyor  :'(

@TanerGüngör Hocam bu arada konu dışı olacak ama, spoilerin detaylı bir kaç fotoğrafını atabilir misiniz. İnternetten baktığımda bu tip ve Orjinali gibi arasında azcık boşluk olan türden var, kararsız kaldım da. 

Çok güzel olmuş gerçekten. Maşallah.

Renk farkı vermek ile bu şekilde beyaz alıp kaplama yaptırmak arasında ne kadar fiyat farkı oluyor merak ettim. 

@TanerGüngör üstadım çok başarılı olmuş çokta yakışmış hayırlı olsun  s=bigstar

Renk farkı vermek ile bu şekilde beyaz alıp kaplama yaptırmak arasında ne kadar fiyat farkı oluyor merak ettim. 
Hocam,

Bizim araç küçük olduğu için 1500 en fazla 2000'e 10 numara kaplatırsınız. Ben 1200 fiyat aldım tanıdık dolayısıyla.

Saygılarımla

Geri
Üst Alt