Ayna altı aydınlatma

@Ender

Karışık işleri tecrübeli ellere bırakmayı tercih ediyorum. Yada niyeti bozar girişirsem bilgilerinizden yararlanmak tabiki isterim.. İlginiz için teşekkürler :)

Ben teşekkür ederim. Burası Golftutkusu

Acaba yaptıran oldumu kablo bağlantısı nasıl oluyor yardımcı olurmusunuz giresundaym burda yapan kimse yok [emoji17]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tavan lambasından elektrik hattı çekilerek yapılabilir diye tahmin ediyorum. Çok zor olmasa gerek. :)

katlanır aynayı comfortline donanıma taktırma sonradan taktırma maliyeti ve yapılabilirliği nedir acaba

Hocam Ender Elektronikte led aydınlatmalı sağ sol ayna gövdesi ve ayar düğmesi 1.300 TL + montaj ücreti 150 TL

Mevcut ayna kapağı ve ayna camınız yeni gövdeye takılıyor. 

Yurtdışı alternatifi ise şu şekilde;

Katlanır ayna seti Aliexpress 1

Katlanır ayna seti Aliexpress 2
Merhab, aliexpress linkindeki ürünlerin kalitesi nasıldır acaba? Bu ürünü sipariş eden varmı acaba daha önceden, gümrükte takılma sorunu olmazsa fiyat uygun gibi duruyor.

Merhab, aliexpress linkindeki ürünlerin kalitesi nasıldır acaba? Bu ürünü sipariş eden varmı acaba daha önceden, gümrükte takılma sorunu olmazsa fiyat uygun gibi duruyor.
Bu işi en iyi@necati ustam bilir :)

Bu işi en iyi@necati ustam bilir :)
Teşekkür ederim :)  Ben Aliexpress den almıştım daha sonra tanıdığım 2 arkadaşım daha aldı. Malzemeler kaliteli kötü değil iç bağlantı ayakları alüminyum sadece ayna altı ışığı orijinal e göre basit duruyor. O farkı da sadece kullanan fark eder. Vergi ye giriyor biz faturada biraz daha uygun yazmasını istemiştik atıyorum 250 dolar değilde 120 dolar olarak faturalandırın dedik hem şüphe çekmesin hemde az bi vergi ödeyelim dedik. 60 tl vergisi çıkmıştı 1 hafta gibi bir sürede geliyor

@necati tamamdır hocam çok sağolun yakın zamanda sipariş etmeyi düşünüyorum kısmetse.

Geri
Üst Alt