Ayna altı aydınlatma

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
Ayna altı ortam aydınlatmaları

Katlanır aynalarla birlikte standart olarak gelen bir aksesuardır. Temel amacı karanlık park alanlarında aracın yakınındaki yürüyüş yolunu aydınlatmak

vEPBJA.jpg

ogVM6R.jpg

VVDJ3j.jpg

LaDqOV.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bilmediğim için soruyorum. Katlanabilir olarak gelen aynaların hepsinde şıtandart olarak var sanırım değil mi ?

hocam bugün bana hep güzel haberler veriyorsunuz, herkesin iyi haberler alması dileğiyle.

saygılar  :'(

@jajaja

hocam şu senin canavarın anahtarı bi gelse de bi buluşsak yav. :)

Bu opsiyonu hiç aklımda değilken @silvershadow hocamla telefonda eklemeye karar vermiştik. Şimdi düşünüyorum 500 tl ye değer miydi diye sırf araca yaklaşınca kumandaya basıp aynaların açılmasını ve sonrasında ışıkların selamlamasını görmek bile değer. Her gün sabah akşam görsel şölen. Ayrıca aracı park edip kilide basınca katlanması da çok güzel. Tabi coming leaving home ışık görüş paketi ile birlikte olunca görsel zevk daha da artıyor. İç aydınlatmanın led beyaz ışık olması da ayrı bir etken.

Bu nedenle ergoaktif ile beraber alınabilecek diğer opsiyonlar da ışık görüş paketi ve katlanır ayna oluyor.  :'(

maniax dedi:
@jajaja

@maniax hocam evet keşke gelsede buluşsak yav. zaten hiç anlamadığım olaylar nasıl yapacam bilmiyorum, araca yaptırmak istediğim epey şey var.

jajaja dedi:
@jajaja

@maniax hocam evet keşke gelsede buluşsak yav. zaten hiç anlamadığım olaylar nasıl yapacam bilmiyorum, araca yaptırmak istediğim epey şey var.
anlamadığınız ne hocam? bu forum bunlar icin var. Yaptıracağınız seyleri sırayla hallederisiniz. bayiden herşeyi takılmış olarak almanız şart degil :)

anlamadığınız ne hocam? bu forum bunlar icin var. Yaptıracağınız seyleri sırayla hallederisiniz. bayiden herşeyi takılmış olarak almanız şart degil :)
araca taktırmak istediğim extra şeyler var mesela bu işlerden anlamadığım için yanlış kararlar vermekten korkuyorum.

yapım böyle, bilmediğim bişi varsa çok araştırmam lazım, kafaya takıyorum yoksa. :-

bunun için bugün bir başlık açtım oraya şimdi yazıyorum derleyip toparladıklarmı. İnşallah buradaki yardımlar sayesinde içime sinerek hepsini halledeceğim.  :'( :( ' :( ' :( ' :( ' :( '

http://www.golftutkusu.com/aksesuar/tungsten-gri-golf7-icin-aksesuar-secimi-konusunda-yardimlariniz-bekliyorum/msg33942/?topicseen#msg33942

Moderatör tarafında düzenlendi:
dtkorkmaz dedi:
Bu opsiyonu hiç aklımda değilken @silvershadow hocamla telefonda eklemeye karar vermiştik. Şimdi düşünüyorum 500 tl ye değer miydi diye sırf araca yaklaşınca kumandaya basıp aynaların açılmasını ve sonrasında ışıkların selamlamasını görmek bile değer. Her gün sabah akşam görsel şölen. Ayrıca aracı park edip kilide basınca katlanması da çok güzel. Tabi coming leaving home ışık görüş paketi ile birlikte olunca görsel zevk daha da artıyor. İç aydınlatmanın led beyaz ışık olması da ayrı bir etken.

Bu nedenle ergoaktif ile beraber alınabilecek diğer opsiyonlar da ışık görüş paketi ve katlanır ayna oluyor.  :'(
Değerli Hocam,

Çok mutlu oldum memnun olmanıza.

Güzel günlerde sevdiklerinizle birlikte kullanmanızı dilerim aracınızı...

Bu ayna altı aydınlatmayı aracına sonradan sadece lamba olarak ekleten yaptıran yapan kimse oldumu ? :) Donanıma çok ihtiyaç duymam ama bu aydınlatmalara özeniyorum :D

@MuratÇKRKÇ

Hocam bu mümkün. ayna altında ki lambaları malum siteden alırsınız. zaten ayna altında yerleri belirli bu kısımların kendiniz açabilir yada  plastik onarım yapan sanayicilerde de kestirebilirsiniz. geriye kalan ise kablolama işlemleri. bunla ilgilide kodlama veya ilgili konuda paylaşımlar var oraya da bakınırsınız işlem olur biter :)

@Ender

Yapmak istediğim tam olarak böle bişe ama kablo bağlantısını bulamadım.. :) Ee bide sonra kodlamasıda lazım tabiki :)

@MuratÇKRKÇ

kablo bağlantısı biraz zor ama yapılmayacak değil. bunu şema halinde anlatan bir paylaşım vardı. şayet karar verirde işe başlarsanız kodlama kısmıda kolay. bir arkadaşımıza yapmıştık gerekirse bu konuda yardımcı olbılırız :)

Geri
Üst Alt