Golf 7'de Ambiyans aydınlatma

comfortline araçlarda ambiyans aydınlatma standart var diye biliyorum belki yanılıyorumdur. benim araçta var örneğin. araca zenginlik, lüks ve hava katıyor. keşke arka koltuklarda da olsaydı. ayak altına kolay ama kapılara şerit LED  çekmek pek de orjinali gibi olmaz geliyor.

Kapi uzerindeki tutamac ve kapi acma yeri ekrandan acik en son seviyede fakat yinede cok kisik yaniyor bence,bununla ilgili vag kablomla isik siddeti arttirma sansim varmi kalici olarak?

@onur34up1629 Medya cihazından parlaklığı son seviyede açmanız VAGCOM üzerindeki ışık şiddetinin max. olduğu değerdir. Mesela VAGCOM üzerinde ambiyans aydınlatmalar %30 ise medya ekranından son seviyeye geldiğinizde %30 yanacaktır. Medya ekranı belirlenen parlaklık sınırına kadar ayarlamaya olanak tanıyor bildiğim kadarıyla. Kısacası VAGCOM ile ışık şiddeti değerini arttırabilirsiniz yani. Tabii forumdaki VAGCOM üstadlarımız daha iyi yönlendireceklerdir sizi.

@martı 2013 model comfortline aracım var geçen 2017 model olanına bindim bariz farkla benim ambians ışıklarından daha güçlü bir şekilde yanıyordu.

kodlamayla nasıl ışık iddetini artırabilirim. ustalarımızdan yardım bekliyorum :)  

@martı 2013 model comfortline aracım var geçen 2017 model olanına bindim bariz farkla benim ambians ışıklarından daha güçlü bir şekilde yanıyordu.

kodlamayla nasıl ışık iddetini artırabilirim. ustalarımızdan yardım bekliyorum :)  
Medya cihazından arttırmayı denediniz mi?

Ayak aydinlatma

(1)-Leuchte30FR LC72-Lasttyp 30 Not 36 - LED Kleinleistung (assuming you have LED models)

(3)-Leuchte30FR LC72-Fehlerort mittleres Byte DTC-DFCC 30 0 2

(4)-Leuchte30FR LC72-Lichtfunktion A 30 not active Footwell

light

(6)-Leuchte30FR LC72-Dimmwert AB 30 0 100

(8)-Interior light; light configuration-Fussraumbeleuchtung İnstall

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kodlama için teşekkür ederim.

Kapıları açınca yanıyordu ancak sürüş esnasında yakmayı başaramamıştım.

Kodlamadaki 4üncü adımı yapınca çalıştı.

6.5 " çinli media ekranı ışık ayarları bölümüne de geldi ayar.

+ Long coding kısmından da açmıştım tabi ki.

Kapıları açınca yüzde 100 yanıyor

Sürüş esnasında da yüzde 50 olacak şekilde seçim yaptım.

IMG20210404142416.jpg

IMG20210404142438.jpg

IMG20210404142502.jpg

IMG20210404142539.jpg

Geri
Üst Alt