Golf 8 için jant ve lastik önerisi

Coldguy

Yeni Üye
merhaba, uygun fiyata bulduğum jantın 1 tanesinde resimdeki gibi çizikler mevcut(sürtünmeden dolayı). Sizce bu jant alınırmı ? Boya vs yapılabilir mi ?

Bir de 18lik jant için lastik tavsiyesi alabilir miyim? Konfor biraz zor 18de ama olabilecek en iyi konfor hangisidir sizce? TeşekkürlerIMG_6839.jpeg

merhaba, uygun fiyata bulduğum jantın 1 tanesinde resimdeki gibi çizikler mevcut(sürtünmeden dolayı). Sizce bu jant alınırmı ? Boya vs yapılabilir mi ?

Bir de 18lik jant için lastik tavsiyesi alabilir miyim? Konfor biraz zor 18de ama olabilecek en iyi konfor hangisidir sizce? TeşekkürlerEkli dosyayı görüntüle 74963

Golf8 de 18" bu model jant olduğunu bilmiyordum orjinal mi bu...

Arama motoruna aradığın bilgileri yazarsan bir çok konu çıkıyor örneğin,

https://www.golftutkusu.com/topic/21514-225-40r18-lastik-icin-en-konforlu-lastik-secimi/

Upvote 0
Merhabalar
Eğer buldugun bu jant golf8 e uyumlu ıse vede fıyatı sana uygunsa alabılırsın
Orjınal jant fıyatları bayagı yüksek cunku
Cızık kaldırımdan dolayı surtmeden kaynaklanan hasarları yaptırbılırsın
Ama tabıkı sadece jant tamir ve boya ısı yapan yerlerde
Yazın ben Ankara da 4 jant ımı yaptırdım kumlama sıstemıyle yapıyorlar vede çok başarılı oldu sıfır konuma geldi

Upvote 0
Merhabalar
Eğer buldugun bu jant golf8 e uyumlu ıse vede fıyatı sana uygunsa alabılırsın
Orjınal jant fıyatları bayagı yüksek cunku
Cızık kaldırımdan dolayı surtmeden kaynaklanan hasarları yaptırbılırsın
Ama tabıkı sadece jant tamir ve boya ısı yapan yerlerde
Yazın ben Ankara da 4 jant ımı yaptırdım kumlama sıstemıyle yapıyorlar vede çok başarılı oldu sıfır konuma geldi
Uyumu nasıl anlarım

Upvote 0
Uyumu nasıl anlarım

Jant bağlantı ( bijon ) delik ölçüleri 5 x 112 ölçüsünde olmalı.

Jant ın göbek deliğinin çapı Ø 57.1 veya daha büyük olmalı.

Alacağınız jant ın göbek deliği çapı, Ø 57.1 ise tam denk gelir.

Delik çapı 57.1 den daha geniş ise, jant göbeğine bilezik takılması gerekiyor, bütün lastikçilerde bu bileziklerden mevcuttur.

porya jant göbek çapı.png

jant bilezik.png

18 jant için, VW ' in onayladığı lastik ebadı 225 / 40 R18 dir. Alternatif ebat olarak 215 / 40 R18 lastik de kullanabilirsiniz.

Konforlu lastik istiyorsanız

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 veya Michelin Primacy 4 en konforlu lastik desenleridir.

Golf 8 lastik jant ölçü.png

.

Son düzenleme:
Upvote 0
Jant bağlantı ( bijon ) delik ölçüleri 5 x 112 ölçüsünde olmalı.

Jant ın göbek deliğinin çapı Ø 57.1 veya daha büyük olmalı.

Alacağınız jant ın göbek deliği çapı, Ø 57.1 ise tam denk gelir.

Delik çapı 57.1 den daha geniş ise, jant göbeğine bilezik takılması gerekiyor, bütün lastikçilerde bu bileziklerden mevcuttur.

Ekli dosyayı görüntüle 75017

Ekli dosyayı görüntüle 75020

18 jant için, VW ' in onayladığı lastik ebadı 225 / 40 R18 dir. Alternatif ebat olarak 215 / 40 R18 lastik de kullanabilirsiniz.

Konforlu lastik istiyorsanız

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 veya Michelin Primacy 4 en konforlu lastik desenleridir.

Ekli dosyayı görüntüle 75019

.
Bu görsel hangi siteye ait.?

Upvote 0

Geri
Üst Alt