Golf 7 Manevra Frenleme Fonksiyonu

Polat24

Yeni Üye
İsim
Taha
Araç
Golf 7
Aracım 2015 Model Comfortline 110 Luk Golf Orjinal Ön arka park sensörü mevcut Park beynim manevra frenleme fonksiyonunu desteklermi park sensörünün beynini değiştirdik olmadı abs beynini değiştik yine olmadı acaba orjinalinde açılıp ta kodlamayı mı yapamadık yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Arka teker abs okuyuculari degistirmeniz lazım

Park manevra destekli park modulu takmaniz sart

Abi bu ikisi yeterli mi?

Normal sartlarda yeterli

Gecmis donemde yasadigim deneyime gore 2014 golf 7 comfort kacinci ay uretim hatirlamiyorim abs pompasi desteklemiyordu benim arac

Golf 7 comfort 2014 son aylar uretim donanim cem hocamin araci desteklemisti abs pompasi

Normal sartlarda yeterli

Gecmis donemde yasadigim deneyime gore 2014 golf 7 comfort kacinci ay uretim hatirlamiyorim abs pompasi desteklemiyordu benim arac

Golf 7 comfort 2014 son aylar uretim donanim cem hocamin araci desteklemisti abs pompasi
İşte benim ki 2015 sonu 110 luk olanlardan

Parca kodlarini bilmiyorum maalesef
Bende Troc var, bu özellik ilk kullandığımda aklımı aldı. 😊 Golf 7.5 2017 de yok yormayacak bişeyse yapmak istiyorum açıkçası.

Aracım 2015 Model Comfortline 110 Luk Golf Orjinal Ön arka park sensörü mevcut Park beynim manevra frenleme fonksiyonunu desteklermi park sensörünün beynini değiştirdik olmadı abs beynini değiştik yine olmadı acaba orjinalinde açılıp ta kodlamayı mı yapamadık yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
Benim golf 7 2016 model aracımda mevcut normalde sizinkide desteklemeli. Çok işe yarıyor parkederken

Park Modülü ve Arka Abs sensörleri değişecek
Sizin aldiginiz parcalar cikma mi yada sifir parcalarmi?
Bu ikisi degisimi ve kodlama sonrasi calismasi lagzim

Geri
Üst Alt