silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
Aslında Kum bejine özgü değil titantum siyahında da bu sıkıntı mevcut fakat koyu renk olduğu için belirgin olmadığı için görülmüyor.

Maalesef Garanti kapsamı dışında ve kullanırken dikkatli olmak gerekiyor.

Koltuğu biraz geriye atarak, inip binerken o bölgeye sol elinizle destek verirseniz tahribatı azaltabilirsiniz

DJqBv1.jpg

Bende baslarda cok uzulmustum,servise goturdugumde biraz daha eskisin gelin degistirel garantiden demislerdi.Fakat bu tiftiklenmenin otesine gecmedi yillardir.Bende musait zaman bulup idemedim hic.

Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar, Henüz 7 aylık olan aracım da sürücü koltuğu sol tarafında kumaşta incelme var sanki kopacak gibi. Aynı zaman da kumaşın iplenmesi de cabası. 2 ay içerisinde 15000 bakımına giderim büyük ihtimalle kullanıcı hatası diyecekler. Siz ne düşünüyorsunuz ne tavsiye edersiniz? Umarım fotoğraftan problemi görebilirsiniz. Teşekkür ederim

image.jpeg

Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar, Henüz 7 aylık olan aracım da sürücü koltuğu sol tarafında kumaşta incelme var sanki kopacak gibi. Aynı zaman da kumaşın iplenmesi de cabası. 2 ay içerisinde 15000 bakımına giderim büyük ihtimalle kullanıcı hatası diyecekler. Siz ne düşünüyorsunuz ne tavsiye edersiniz? Umarım fotoğraftan problemi görebilirsiniz. Teşekkür ederim/monthly_2016_08/image.thumb.jpeg.9a915ccbfa17adf4f384b388967080b1.jpeg
Hocam nekadar araba aldıysam bu oldu golfde dikkat ediyorum ama malum giriş çıkış dar bana göre illaki oraya sürtünme oluyor bunu biraZda kot pantolon yapıyor zımpara gibi

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Beşiktaş1903 Hocam otururken değil de inip binerken bu olabilir mi yani? İleri de yırtılma yapar mı sizce? Çok üstüne gidilecek birşey değilse hiç uğraşmayacağım açıkçası ama bir hata var mı yok mu onu çözemedim henüz

@Beşiktaş1903 Hocam otururken değil de inip binerken bu olabilir mi yani? İleri de yırtılma yapar mı sizce? Çok üstüne gidilecek birşey değilse hiç uğraşmayacağım açıkçası ama bir hata var mı yok mu onu çözemedim henüz
Kabullenemesemde Chevrolet, Citroen , tiguan(babamın) , Isuzu dmax bu araçlar sıfır hepsinde oldu , evet inip binmeden hocam Zamanla oluyor , eğer tek daha çok biniyorsanız önce sol koltuk yok herzaman iki kişi biniyorsa ikisi birden oluyor , çözüm araçtan inerken aracın direklerinden güç alarak koltuğa sürtünmeden çıkmaya özen göstermek (aptalca gibi geliyor ama ) durum bu hocam

Sent from my iPad using Tapatalk

Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar, Henüz 7 aylık olan aracım da sürücü koltuğu sol tarafında kumaşta incelme var sanki kopacak gibi. Aynı zaman da kumaşın iplenmesi de cabası. 2 ay içerisinde 15000 bakımına giderim büyük ihtimalle kullanıcı hatası diyecekler. Siz ne düşünüyorsunuz ne tavsiye edersiniz? Umarım fotoğraftan problemi görebilirsiniz. Teşekkür ederim

Ekli dosyayı görüntüle 5847
Değerli Hocam 

Kronik sorunlar veya arızalar kısmında tiftiklenme de var.

Fakat bu kadar kolay zarar görebilir intibası bereket versin doğru değil ve zarar bundan ötesi yırtılması gitmiyor.

Ancak kötü görünmeye devam ediyor ne yazık ki.

İnip binerken elinizi o kısma kot pantolonların zimbalarının ve kaprilerin fermuarlarının gazabından korumaya gayret etmeli.

Hocam orası git gide artıcak ve yırtılıcak benim arabamda yırtık şu anda 91.000 km de

Dikkat edeceğim hocam sağolun.
Hocam koltuklarda tüylenme maalesef var. Ben aracımı bir sene servis kılıfıyla kullandım. Yeni çıkardım. Şimdi bakım zamanı geldi, kılıfları sökmeyin diyeceğim. Şikayet ettiğiniz konuda işe yarıyor.  :mad:

12358466_428198190712542_1960769354_n-300x250.jpg

@Heisenbberg Bej koltuklarda showroom'daki araçlada bile şahit oldum fakat siyahta ilk defa sahit oluyorum :(

Kıyafetlerimizin farklı kumaşlarla birleşmesinden kaynaklanan statik elektriği atmanın yolunu bulursak bu sorunu çözeriz :)

Hocam orası git gide artıcak ve yırtılıcak benim arabamda yırtık şu anda 91.000 km de
Geçmiş olsun hocam anladığım kadarıyla doğuş oto kullanıcı hatası deyip gönderiyor bu konuda yapılacak birşey yok dikkat etmek lazım

Hocam koltuklarda tüylenme maalesef var. Ben aracımı bir sene servis kılıfıyla kullandım. Yeni çıkardım. Şimdi bakım zamanı geldi, kılıfları sökmeyin diyeceğim. Şikayet ettiğiniz konuda işe yarıyor.  :mad:

Bu kılıftan bende de var hocam bakacağım yırtığın artmasındansa kullanmak daha makul :)

@Heisenbberg Bej koltuklarda showroom'daki araçlada bile şahit oldum fakat siyahta ilk defa sahit oluyorum :(
Teşekkür ederim hocam maalesef böyle bir olayla karşılaştık

Kıyafetlerimizin farklı kumaşlarla birleşmesinden kaynaklanan statik elektriği atmanın yolunu bulursak bu sorunu çözeriz :)
Daha öncesin de Vw bir çözüm bulsa daha iyi olacak hocam. Umarım yırtılmaz ilerleyen zamanlarda.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Servisle görüştüm ben aile dostum servis danışmanım olmasına rağmen birşey yapamadılar

Geri
Üst Alt