Video Klip format bilgisi

Şöyleki programdan ekran görüntülerini paylaşıyorum orda görüntü kalitesi 720 1080p gibi ve ses formatları mevcut dts dolby gibi ve cihaz bunları desteklemekte ama konu ile ilgili bilgisi birinin vardır diye düşünüyorum amacım cihazın desteklediği özellikleri en kaliteli biçimde kullanmak için bunu çözmeye çalışıyorum

Ekli dosyalar

• divx.png
    divx.png
    85.6 KB · Görüntüleme: 11
  • divx2.png
    divx2.png
    52.6 KB · Görüntüleme: 10
  • divx3.png
    divx3.png
    47 KB · Görüntüleme: 10

Merhaba 2022 tiguan r-line aracım var araçta görseldeki ekrandan mevcut ve harman kardon ses sistemi var kaliteli ses ve net görüntü izllemek için video klip indireceğim kaliteli ses kalitesi için hangi ses formatı ve video tam ekran net görüntüsü hangi ölçüleri kullanabilirim konu ile ilgili bilgisi olan yardımcı olabilirmi
Ekli dosyayı görüntüle 72784
Gorseldeki ekran
Harman unitenin ekrani deyil

Gorseldeki ekran
Harman unitenin ekrani deyil
görseldeki ekran var ve harman kardon ses sistemi var yazdım bayiden o ve şekilde aldım ve opsiyon olarak farklı bir ekran vardı almadım ama konuda birşey farketmez şuan araştırdığım şey daha farklı

görseldeki ekran var ve harman kardon ses sistemi var yazdım bayiden o ve şekilde aldım ve opsiyon olarak farklı bir ekran vardı almadım ama konuda birşey farketmez şuan araştırdığım şey daha farklı
Yazma sebebim bilgi dogrulugu icin
Yarin burgun arkadaslar cihaz alirken yanilmasinlar

Geri
Üst Alt