Video Klip format bilgisi

LacrimaL

Yeni Üye
İsim
Zafer
Araç
2023 TİGUAN R-LİNE
Merhaba 2022 tiguan r-line aracım var araçta görseldeki ekrandan mevcut ve harman kardon ses sistemi var kaliteli ses ve net görüntü izllemek için video klip indireceğim kaliteli ses kalitesi için hangi ses formatı ve video tam ekran net görüntüsü hangi ölçüleri kullanabilirim konu ile ilgili bilgisi olan yardımcı olabilirmi
500x375_673ffcf389aff7968c96a0db2b4f4683d872aaf6.jpeg

Merhaba

Forumdaki tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız seviniriz. Aramıza hoş geldiniz.

Video oynatma özelliği sadece Discover Pro model cihazlarda bulunmaktadır. Gördüğüm kadarı ile ekranınız Discover Pro'ya ait değil. 9.2" tuşsuz olan ekranlı olan modellerdir Discover Pro modelleri. Aşağıda daha önce bu konuda açtığım bilgilere ulaşabilirsiniz.

https://www.golftutkusu.com/topic/21216-mib-2-5-discover-pro-video-oynatma-puf-noktalari/

Hem ekranı, hem üniteyi hem de ekran çerçevesini değiştirmeniz gerekebilir video izlemek için.

Merhaba

Forumdaki tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız seviniriz. Aramıza hoş geldiniz.

Video oynatma özelliği sadece Discover Pro model cihazlarda bulunmaktadır. Gördüğüm kadarı ile ekranınız Discover Pro'ya ait değil. 9.2" tuşsuz olan ekranlı olan modellerdir Discover Pro modelleri. Aşağıda daha önce bu konuda açtığım bilgilere ulaşabilirsiniz.

https://www.golftutkusu.com/topic/21216-mib-2-5-discover-pro-video-oynatma-puf-noktalari/

Hem ekranı, hem üniteyi hem de ekran çerçevesini değiştirmeniz gerekebilir video izlemek için.
Merhaba. tabikide
video şuanda oynatıyorum cihazda usb bellek üzerinden ben ses ve video kalitesi daha yüksek olması için hangi formatları destekliyor onu öğrenmek adına sormuştum

Merhaba. tabikide
video şuanda oynatıyorum cihazda usb bellek üzerinden ben ses ve video kalitesi daha yüksek olması için hangi formatları destekliyor onu öğrenmek adına sormuştum
hocam aracınızın kullanma kılavuzunda desteklediği formatları yazar, en mantıklısı oraya bakmak olur

Merhaba

Bu ekranda da video oynatilabiliyor daha onceki aracimda mib 2 harman unite vardi ekranda böyleydi oynayiyordu.. şu anda mib 2.5 set var bir arkdas forumda anlatmisti daha once ama baya karisik geldi programi calistiramadim :)

Bu ekranda da video oynatilabiliyor daha onceki aracimda mib 2 harman unite vardi ekranda böyleydi oynayiyordu.. şu anda mib 2.5 set var bir arkdas forumda anlatmisti daha once ama baya karisik geldi programi calistiramadim :)
Bende program var bütün istediğim ayarları yapabiliyorumda işte hangi formatları neleri destekliyor onları öğrenmem lazım desteklediği maximum ayarlarda kullanmak istiyorum ses ve video kalitesi olarak yoksa şuan mpeg aac formatlarında kullanmaktayım :)

Bende program var bütün istediğim ayarları yapabiliyorumda işte hangi formatları neleri destekliyor onları öğrenmem lazım desteklediği maximum ayarlarda kullanmak istiyorum ses ve video kalitesi olarak yoksa şuan mpeg aac formatlarında kullanmaktayım :)
Hangi programı kullaniyorsunuz?

freemake video converter ile indiriyorum divx converter ile istediğim formatlara ayarlıyorum indirdiklerimi
Daha önce bir arkadaş bir programdan bahsetmişti arama kismindan konuya bakin isterseniz onun bahsettigi programda direkt multimedya seciyormuş ona gore ayarlıyormuş

Mib 2 harman da ayni ekranin vardi?
Ekrani sonrada mi taktiniz?
Harman larda bu ekran olmaz
Ben cok mib2 harman aldim sattim hic bu ekran dan elime gecmedi o yuzden soruyorum yanlis anlamayin

Mib 2 harman da ayni ekranin vardi?
Ekrani sonrada mi taktiniz?
Harman larda bu ekran olmaz
Ben cok mib2 harman aldim sattim hic bu ekran dan elime gecmedi o yuzden soruyorum yanlis anlamayin
Estafurullah, Ekrani da uniteyi de sonradan takmiştim:) ünitem ve ekran bu

Ekli dosyalar

• IMG_4147.jpeg
    IMG_4147.jpeg
    142.3 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_8735.jpeg
    IMG_8735.jpeg
    635.1 KB · Görüntüleme: 18

Demek ki uyumluymus
Su Ama kadar cok elime gecti harman mib2 Ama hic bu Ekranla la beraber dek gelmedi
Bu ekran la hep
Delpi dıscover media
3Q0 035 864 C
Aldim sattim
Tesekurler

Geri
Üst Alt