Golf 1.5 TSI Stage 1 yazılım hakkında

Tulek

Üye
İsim
Furkan enes
Öncelikle hayırlı günler dilerim. 2020 model 41 binde Golf 1.5 TSI DSG aracıma Stage 1 yazılım yaptırmayı düşünüyorum. Stage 1 yazılım yaptırdıktan sonra pişman olan var mı veya sorun yaşar mıyım acaba değerli forum insanları. Değerli bilgilerinizi bekliyorum.

Öncelikle hayırlı günler dilerim. 2020 model 41 binde Golf 1.5 TSI DSG aracıma Stage 1 yazılım yaptırmayı düşünüyorum. Stage 1 yazılım yaptırdıktan sonra pişman olan var mı veya sorun yaşar mıyım acaba değerli forum insanları. Değerli bilgilerinizi bekliyorum.
Onemli olan burda yaptirdigin yer
Ama yazilim sonrasi aractaki degisimi farkediyorsunuz
Ben aldigim butun araclarima yaptiriyorum
Su Ana kadar hic bir sorun yasamadim
Ve inan garanti de olan aracima bile yaptirdim sonuc hep tatmin edici oldu benim icin
Tabiki aracin km si cok onemli yuksek km araclara tavsiye edilmiyor

Araç golf7 ise sorun yokta golf 8 etsi 1.5 ise yazılım yapmadan önce firmadan turbo garantisi alın iyi bir ıslık sizi bekliyor olurç

Onemli olan burda yaptirdigin yer
Ama yazilim sonrasi aractaki degisimi farkediyorsunuz
Ben aldigim butun araclarima yaptiriyorum
Su Ana kadar hic bir sorun yasamadim
Ve inan garanti de olan aracima bile yaptirdim sonuc hep tatmin edici oldu benim icin
Tabiki aracin km si cok onemli yuksek km araclara tavsiye edilmiyor
Ankara RSA bayisi olarak düşünüyorum

Ankara RSA bayisi olarak düşünüyorum

Ecutuned Ankara da yaptırdım, golf 7 aracıma yaptırmıştım 120 binde yaptırdım 210 bine kadar sorun yaşamadan kullandım, altığım performans çok çok iyiydi. Tavsiye ederim kardeşim

Ecutuned Ankara da yaptırdım, golf 7 aracıma yaptırmıştım 120 binde yaptırdım 210 bine kadar sorun yaşamadan kullandım, altığım performans çok çok iyiydi. Tavsiye ederim kardeşim
Zaten araclarda Belli bir km ustune yaptirmayi onermiyorlar

Limitlerinde "soft" bir yazılım yapılırsa herhangi bir sorun yaşamazsınız . Sizin aracınızın 41.000kmdeki yıpranma durumuna göre aracın sağlık raporu nasılsa ona göre bi yazılım yapılır .

Sektör içindeki bi arkadaşımın yorumu bana şöyle olmuştu 14.000de bakımları tam yapılmış bir a3 1.5 tsi 185hp civarına kadar esneyebiliyorken daha yüksek bi kilometrede 1.5 tsi bir araç geldiğinde 185 hp civarına çıkılacak diye bir kaide yok . Tamamen kondisyonuyla alakalı diye yorum yapmıştı.

41.000km ile 170-185 arası aracın sağlığına göre bir yazılım yapılacaktır.

İstanbulda Infinite Performance ve Rsa önerebileceğim yerlerdir

Limitlerinde "soft" bir yazılım yapılırsa herhangi bir sorun yaşamazsınız . Sizin aracınızın 41.000kmdeki yıpranma durumuna göre aracın sağlık raporu nasılsa ona göre bi yazılım yapılır .

Sektör içindeki bi arkadaşımın yorumu bana şöyle olmuştu 14.000de bakımları tam yapılmış bir a3 1.5 tsi 185hp civarına kadar esneyebiliyorken daha yüksek bi kilometrede 1.5 tsi bir araç geldiğinde 185 hp civarına çıkılacak diye bir kaide yok . Tamamen kondisyonuyla alakalı diye yorum yapmıştı.

41.000km ile 170-185 arası aracın sağlığına göre bir yazılım yapılacaktır.

İstanbulda Infinite Performance ve Rsa önerebileceğim yerlerdir
Hocam İstanbul’a maalesef gelemiyorum ama Ankara da rsa diye düşünüyorum. Bu arada RSA 7.500 tl verdi ECUTUTUNED 5500 tl fiyat verdi

Geri
Üst Alt