Golf 7 kalorifer sorunu

İsim
HARUN
Araç
Golf 7,5 comfortline DİESEL
Arkadaşlar önceli̇kle herkese merhaba .....! Bende 2013 model golf7 mi̇dli̇neplus aracım var otomati̇k vi̇tes. Araçta yolda geli̇rken bi̇r anda kalori̇feri̇mi̇n 1-2-3-4-5-6 ayarlarına aldığımda çalışmadığını, düz sadece 1de çalıştığını fark etti̇m. Kenara çeki̇p arabayı stop etti̇m ve anahtarı üzeri̇nden çekti̇m fakat kalori̇fer gene 1. ayardaymış gi̇bi̇ ses çıkarmaya devam etti̇. Kutup başlığını sök tak yaptım sorun devam etti̇. Dedi̇lerki̇ kalori̇fer termostatı dedi̇ler onuda deği̇şti̇rdi̇k gene sorun aynı hi̇ç deği̇şmedi̇ devam etti̇ çalışmaya. Arabanın üzeri̇nden kontağı kapatıp çıktığım halde çalışması çok i̇lgi̇nç ve 1-2 daki̇ka sonra tüm enerji̇ kesi̇ldi̇ği̇ halde (kapıları ki̇li̇tleyi̇p çıktıktan sonra) gene çalışması çok düşündürücü. Hi̇ç kapanmıyor aküyü bi̇ti̇ri̇yor sürekli̇ çalışınca si̇zce bu sorun neden olabi̇li̇r yardımcı olursanız yada yol gösteri̇rseni̇z sevi̇ni̇ri̇m.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forumlarda büyük harfle yazmak bagirmak anlamina gelir. Az çok forum kültürü olan coğu kişi bunu bilir. Büyük harfle yazarak sorununa hızlı çözüm bulacağını sanıyorsan yanılıyorsun.

Sorunun çözümünü biliyorum ama bende kalsın aramaya devam edin belki bulursunuz.
Bu dille anlatırsanız bence daha doğru olur size o maksatla yazmadığımı belirttim ve siz dediniz diye değil uslubu olan biri olduğumu görün diye yazıyorum belliki amacınız yardımcı olmaktan çok laf kalabalığı yapmak ayrıca bilipte yardımcı olmuyorum diyerek size en güzel cevabım sizin gibi birinin zaten yardımına ihtiyacım yok benim bildiniz kendinize kalsın.

Upvote 0

Forumlarda büyük harfle yazmak bagirmak anlamina gelir. Az çok forum kültürü olan coğu kişi bunu bilir. Büyük harfle yazarak sorununa hızlı çözüm bulacağını sanıyorsan yanılıyorsun.

Sorunun çözümünü biliyorum ama bende kalsın aramaya devam edin belki bulursunuz.
@ZaGani
Su an sizin tutumunuz da hic hos deyil
Anlatim dili cok onemli !!!!
Arkadas cozum ariyor formun ozelligide bu deyil mi yardimlasma bilgi paylasimi
Ve arkadas maksatli olarak buyuk hard kullanmadigini da belirtmis

Upvote 0
Bu dille anlatırsanız bence daha doğru olur size o maksatla yazmadığımı belirttim ve siz dediniz diye değil uslubu olan biri olduğumu görün diye yazıyorum belliki amacınız yardımcı olmaktan çok laf kalabalığı yapmak ayrıca bilipte yardımcı olmuyorum diyerek size en güzel cevabım sizin gibi birinin zaten yardımına ihtiyacım yok benim bildiniz kendinize kalsın.
Hangi dille anlatacağımı sizden ogrenecek degilim. İlk yazdığım yorumda da herhangi bir üslup sorunu yok.
O maksatla yazmiyorum derken bile buyuk harfle yaziyorsun. Amacın zaten buradan belli. Neyse konuyu uzatmak istemiyorum. Diger arkadasların vaktini almayayım.

Kolaylıklar

Upvote 0
BÜYÜK YAZMAMDA NE GİBİ SAKINCA GÖRDÜNÜZDE BÖYLE BİRŞEY SÖYLÜYORSUNUZ ANLAYAMADIM KIZARAK YAZDIĞIMI DÜŞÜNDÜYSENİZ O SİZİN SORUNUNUZ HERKESE HER YORUMUMDA YARDIMLARI İÇİN DAİMA TEŞEKKÜREDERİM VE HİÇBİRİNİNDE SİZİN GİBİ DÜŞÜNDÜĞÜNÜ ZANNETMİYORUM.

evet ama ben büyük harfle yazarak kimseyi kırmak yada üzmek ne bileyim ona bağırmak maksatıyla yazmadım bende size bunu anlatmaya çalışıyorum belki evet büyük harf bağırmak gibi o anlama geliyordur ama ben bilmiyordum ve bunu size anlatmaya çalışmama rağmen nedense siz olumsuz yorumlar atıyorsunuz evet ne güzel söylemişsiniz burası yardımlaşma platformu bide üstüne üstelik biliyorum söylemem ayağı yapmışsınız sizce burada anlaşılmayan ne ....? ben büyük harf ile yazarak yanlışlık yaptığımı anlatamamammı....? yoksa sizin bu konuyu anlamayıp sürekli yonuyu olumsuzlaştırmanızmı...? yoksa kimseye kızmıyorum ve öylede biri değilim.
Dostum yorumları sıralı oku ve bana buyuk harfle ilgili ilk yazdığın yorumda nasıl saldırdığını gör. Önce kendi üslubuna bak sonra baskasina laf et

Upvote 0
Hangi dille anlatacağımı sizden ogrenecek degilim. İlk yazdığım yorumda da herhangi bir üslup sorunu yok.
O maksatla yazmiyorum derken bile buyuk harfle yaziyorsun. Amacın zaten buradan belli. Neyse konuyu uzatmak istemiyorum. Diger arkadasların vaktini almayayım.

Kolaylıklar
Bencede bukadar boş muhabbet yeter. senin yardımına ihtiyacım yok iyi günler.

Upvote 0
Dostum yorumları sıralı oku ve bana buyuk harfle ilgili ilk yazdığın yorumda nasıl saldırdığını gör. Önce kendi üslubuna bak sonra baskasina laf et
Bence sen konuşmaları başkalarına okut onlar eminim beni daha iyi anlayacaktır neyse daha fazla uzatmaya gerek yok dediğim gibi senin yardımınada ihtiyacım yok zaten grupta diğer arkadaşlar ellerinden geldikçe yardımcı oluyorlar hepsinden Allah razı olsun sanada hayırlı günler kardeş.

Upvote 0
@ZaGani
Su an sizin tutumunuz da hic hos deyil
Anlatim dili cok onemli !!!!
Arkadas cozum ariyor formun ozelligide bu deyil mi yardimlasma bilgi paylasimi
Ve arkadas maksatli olarak buyuk hard kullanmadigini da belirtmis
Anlatım dili onemli evet. Neyse ki o konuda hemfikiriz. Bu sebeple zaten büyük harfle yazimina tepki gosterdim. Açıkça bana laf atmadan bilmiyordum diyebilir. Kimseyi bu sebepten kötülemiyoruz. Ama arkadaş öyle düşünüyorsan o senin sorunun gibi bir cümle yazmış. Yani Maksatlı büyük harf kullanmadığını bana saldırarak belirtmiş. Sıralı okursan gorursun @Oktay_b8_gte.

Upvote 0
Bu büyük harf, tanışma salonuna yönlendirme gibi durumları üyelere bırakmadan bir çözüm bulunması gerekir.

Her yardım arayanı taşınma salonuna yönlendirme yapmak gerekmez.

Ticari yaklaşımı olanla gerçekten ihtiyacı olanı ayırt etmek zor değil.

Aksi devam ederse soruna çözüm bulmaya çalışanlara da saygısızlık yapılıyor anlamı taşır.

Upvote 0
Bu büyük harf, tanışma salonuna yönlendirme gibi durumları üyelere bırakmadan bir çözüm bulunması gerekir.

Her yardım arayanı taşınma salonuna yönlendirme yapmak gerekmez.

Ticari yaklaşımı olanla gerçekten ihtiyacı olanı ayırt etmek zor değil.

Aksi devam ederse soruna çözüm bulmaya çalışanlara da saygısızlık yapılıyor anlamı taşır.
Sizin gibi anlayışlı insanlar oldukça bizler yardımlaşmaktan ve buradaki arkadaşlara daima yardımcı olmaktan onur duyarız ve asla vazgeçmeyiz ama aksini düşünenlerin zaten yardımlaşma dışında düşünceleri grup yöneticileri tarafından değerlendirilerek uyarılmalı gereken neyse onagöre yapılmalı anlayışın için teşekkürler (ogzogz)

Upvote 0
Sizin gibi anlayışlı insanlar oldukça bizler yardımlaşmaktan ve buradaki arkadaşlara daima yardımcı olmaktan onur duyarız ve asla vazgeçmeyiz ama aksini düşünenlerin zaten yardımlaşma dışında düşünceleri grup yöneticileri tarafından değerlendirilerek uyarılmalı gereken neyse onagöre yapılmalı anlayışın için teşekkürler (ogzogz)
Arızayı çözdükten sonra buraya özet geçersiniz. Teşekkürler.

Upvote 0
Arızayı çözdükten sonra buraya özet geçersiniz. Teşekkürler.
Tabikide mutlaka bilgilendirme yapıcam benim gibi böyle sorun yaşayanlar bidaha yaşamasın ayrıntılı bir şekilde anlatırım sorunum çözülünce mutlaka paylaşırım.

Upvote 0

2 defa forum kuralları çerçevesinde uyarılmıştınız ve küçük bir uzaklaştırma almıştınız, buna rağmen ısrarla büyük harf kullanmışsınız mesajlarınızda. Topluluklarda yardımlaşmanın değeri kadar topluluk kurallarına uymak da bir o kadar değerlidir.

Forum kurallarını tekrardan okumanız adına 2 haftalık bir ara size iyi gelecektir.
https://www.golftutkusu.com/topic/6294-golftutkusu-forum-kurallari/

Upvote 0

Geri
Üst Alt