Rüzgarda duvara çarpan kapı

golfmdp7

Yeni Üye
İsim
Mert
Araç
Golf 7
Arkadaşlar merhaba,dün rüzgarın azizliğine uğradım tam kapıyı açarken şiddetli rüzgar yüzünden sürücü kapısı duvara çarptı, köşede hafif ezik ve boya kalkması oldu, hemen gidip rötuş yaptırdım ezigi de biraz düzelttirdim paslanma olmasın diye, ama çok küçük de olsa gözüme batıyor,sizce neler yapılabilir, fotoğrafları ekliyorum

Ekli dosyalar

• IMG_4844.jpeg
    IMG_4844.jpeg
    228.1 KB · Görüntüleme: 136
  • IMG_4845.jpeg
    IMG_4845.jpeg
    116.3 KB · Görüntüleme: 135
  • IMG_4853.jpeg
    IMG_4853.jpeg
    144 KB · Görüntüleme: 135
  • IMG_4854.jpeg
    IMG_4854.jpeg
    134.2 KB · Görüntüleme: 135

Geçmiş olsun
Kötü hava sartları gecen sene benim de basıma geldi artık kapıyı yutarak iniyorum araba yada duvar kenarıydayken

@golfmdp7
Geçmiş olsun.
Maalesef olabiliyor. Kimi zaman doğal afet, kimi zaman dalgınlık ufak tefek şeyler olarak bakabiliriz.
Daha dün önümde bir araç refüje çıktı. Böyle olunca durumun ne kadar hafif olduğunu anlayabiliriz.
Bu arada gayette kurtarılmış görünüyor.
Başkası yapsa daha fazla dokunurdu. Kendiniz yapınca bence tecrübe oldu.
Tekrar geçmiş olsun.

Rötuş yapılan yer kurudukça boya çöker. Alan daralır. Bir kaç gün sonra tekrar rötuşlanmalı. Sonrasında güzel bir lokal pasta cila. Daha temiz durur

@golfmdp7
Geçmiş olsun.
Maalesef olabiliyor. Kimi zaman doğal afet, kimi zaman dalgınlık ufak tefek şeyler olarak bakabiliriz.
Daha dün önümde bir araç refüje çıktı. Böyle olunca durumun ne kadar hafif olduğunu anlayabiliriz.
Bu arada gayette kurtarılmış görünüyor.
Başkası yapsa daha fazla dokunurdu. Kendiniz yapınca bence tecrübe oldu.
Tekrar geçmiş olsun.
Çok haklısınız hocam teşekkür ederim

Geçmiş olsun hocam. Zamanla birkaç kat da rötuş yapılınca daha az göze batacaktır. Şoför tarafı olduğu için illaki siz yine göreceksiniz malesef ama başkası rötuş sonrası bakınca dikkatini bile çekmeyecek belki.

Geçmiş olsun hocam. Zamanla birkaç kat da rötuş yapılınca daha az göze batacaktır. Şoför tarafı olduğu için illaki siz yine göreceksiniz malesef ama başkası rötuş sonrası bakınca dikkatini bile çekmeyecek belki.
Teşekkür ederim hocam, benim de alıştı gözüm :)

Geri
Üst Alt