Bi-xenon fardan j fara dönüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RIZA

Yeni Üye
İsim
Rıza
Merhaba
Golf 7 aracımda bi-xenon far mevcut fabrikasyon.Yükseklik ayarını otomatik yapıyor farlar.J far taktırmayı düşünüyorum.Otomatik far yükseklik ayarı çalışmaya devam edermi?
Soket Sökete uyum olmadığı için kablo tesisatında değişim olacakmış bundan dolayı viraj aydınlatma nasıl çalışıyor bu durumda.

Merhaba
Golf 7 aracımda bi-xenon far mevcut fabrikasyon.Yükseklik ayarını otomatik yapıyor farlar.J far taktırmayı düşünüyorum.Otomatik far yükseklik ayarı çalışmaya devam edermi?
Soket Sökete uyum olmadığı için kablo tesisatında değişim olacakmış bundan dolayı viraj aydınlatma nasıl çalışıyor bu durumda.
Bence orjınal i bozdurma
Bır çok kisi senin aracındaki farı taktırmamın peşindeyken
Tabiki sen bilirsin

Merhaba
Viraj aydınlatmasıı çalışmaz, otomatik far yükseklik ayarı çalışmaz, aydınlatma performansı kötüleşir.

Ben orijinalini bozmanız taraftarı değilim ama yine de yaptırabilirsiniz. Çift tafralı soket ve kodlama ile çalışır. J farda viraj farı olmadığı için çalışmaz. Otomatik yükseklik çalışmaz. @ekoman245 Ali abiden destek alabilirsiniz

Ben yaptırdım aşırı iyi oldu kötüleyenler alamayanlar herhalde fiyatlarda yükselince :) Al kardeşim cok güzel gece falan güzel duruyor. Otomatik far yükseltme alcaltma yok ama ne gerek var cok güzel aydınlatıyor. Ben memnunum. Alacaksan uygun yer söylerim istanbulda ordan bakarsınız. Arka ledler kayan sinyal olarakta değiştirebilirsin. Şiddetle öneriyorum. Çok memnunum. Arabanın havası değişiyor

Viraj aydınlatması ayarı icin @zulalyol abimiz cok güzel yapıyor. Ben Zülal abiye götürmüstüm. Çok iyi oldu. Tavsiye ederim. Yer İstanbul

Ben yaptırdım aşırı iyi oldu kötüleyenler alamayanlar herhalde fiyatlarda yükselince :) Al kardeşim cok güzel gece falan güzel duruyor. Otomatik far yükseltme alcaltma yok ama ne gerek var cok güzel aydınlatıyor. Ben memnunum. Alacaksan uygun yer söylerim istanbulda ordan bakarsınız. Arka ledler kayan sinyal olarakta değiştirebilirsin. Şiddetle öneriyorum. Çok memnunum. Arabanın havası değişiyor
far yıkama j fara geçince çalışıyormu.
Taktırmayı düşündüğüm j fara hangi led ampülü tavsiye edersin

Kardeşim gündüz ve gece böyle gözüküyor. Photon h7 led taktım garantili. Sana önereceğim yerde onu hediye ediyor zaten yanında. Altlarıda @zulalyol abim m8 led taktı altlarda beyaz yanıyor :) Bence direk yaptır. Farları Sem tuningten aldım Mehmet bey ismimi verirsen indirim yapar. @HONEY abiminde yardımları sayesinde böyle bir hal aldı araç. Bodykit sevmediğim icin böyle bıraktım

Ekli dosyalar

• 895C83E3-9F27-4D2C-8887-3752D9629E31.jpeg
    895C83E3-9F27-4D2C-8887-3752D9629E31.jpeg
    147.5 KB · Görüntüleme: 55
  • 8F7FFDC1-262F-48F2-92F9-9C0022B11776.jpeg
    8F7FFDC1-262F-48F2-92F9-9C0022B11776.jpeg
    167.5 KB · Görüntüleme: 55
  • F123AE0B-033D-4151-95EE-F468ECC33E05.jpeg
    F123AE0B-033D-4151-95EE-F468ECC33E05.jpeg
    146.9 KB · Görüntüleme: 57
Ben orijinalini bozmanız taraftarı değilim ama yine de yaptırabilirsiniz. Çift tafralı soket ve kodlama ile çalışır. J farda viraj farı olmadığı için çalışmaz. Otomatik yükseklik çalışmaz. @ekoman245 Ali abiden destek alabilirsiniz
Üstad peki orijinal bi xenon u led alırsak herşey çalışır mı? Bende basic bi xenon var ben j değil u led istiyorum.

Üstad peki orijinal bi xenon u led alırsak herşey çalışır mı? Bende basic bi xenon var ben j değil u led istiyorum.
Aldığım bilgiye göre eğer yine orjinal u led bi xenon olursa herşey normal çalışıyormuş

Kablo tesisatı değiştirilse bile bu dedikleriniz yinede olacakmı
Alacağımız J Led far da; viraj aydınlatması ve otomatik far yükseklik ayarı olmadığı için çalışmayacaktır,

Orjinal Bi-Xenon Basic farı söküp Çin malı Led far taktığınız zaman gece aydınlatma performansınız düşecektir, Afedersiniz bir nevi attan inip eş….. binmek gibi bişey bu,

Aksini söyleyenlerin çoğu Halojen farlı araçtan geçenler, yada bu konuda teknik bilgiye sahip olmayanlar malesef.,

Sizin orjinal bi-xenon farlarınızı o kadar kıymetli ki satsanız 2 takım çin malı J Led ederler.

Amaan diyim birinin kuyuya attığı taşa itibar etmeyiniz.

2 adet U Led ‘li Adaptif Bi-Xenon Plus (orjinal far)
parça kodu: (5G1 941 751 / 5G1 941 752)
veya
parça kodu: (5G1 941 753 / 5G1 941 754)

2 adet (Led Güç Modülü) 4G0907697F
2 adet (AFS Beyni) 3D0941329D
1 adet (AFS modülü) 7P6907357D
+Kodlama işlemleri

Kendi farınızın üzerindeki Xenon beyinleri, Xenon ampülleri ve diğer ampüller yeni aldığınız U Led ‘li fara aktarılır. Bi-Xenon Basic farlarınız da 2.elde değerli olduğu için satarak tasarruf etmiş olursunuz.

***Not: parça kodu sonu 753D ve 754D olan farlar uyumlu değildir ve çalıştıramazsınız, Bu farlar Çift U Led ‘li Golf Mk7 R farlarıdır.

2 adet U Led ‘li Adaptif Bi-Xenon Plus (orjinal far)
parça kodu: (5G1 941 751 / 5G1 941 752)
veya
parça kodu: (5G1 941 753 / 5G1 941 754)

2 adet (Led Güç Modülü) 4G0907697F
2 adet (AFS Beyni) 3D0941329D
1 adet (AFS modülü) 7P6907357D
+Kodlama işlemleri

Kendi farınızın üzerindeki Xenon beyinleri, Xenon ampülleri ve diğer ampüller yeni aldığınız U Led ‘li fara aktarılır. Bi-Xenon Basic farlarınız da 2.elde değerli olduğu için satarak tasarruf etmiş olursunuz.

***Not: parça kodu sonu 753D ve 754D olan farlar uyumlu değildir ve çalıştıramazsınız, Bu farlar Çift U Led ‘li Golf Mk7 R farlarıdır.
Çok teşekkür ederim. Son olarak 753D ve 754D çift u led lidir ve uyumlu değildir demişsiniz.

Orijinal plus farlar çift u led değil mi? U ledler tekli ve çiftli diye mi ayrılıyor.

Benim istediğim her farda çift u led orjinal far. Mümkün müdür?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt