Direksiyonda oluşan çatlaklar ve kolay çizilmesi

Benimde aracı aldıgımdan beri aynı yerde aynı şekilde catlak var ama kafaya takmamaya çalışıyordum.

Olmadı bir götüreyim bende Nisanda

Doğuş ve Vw için sevindirici Emsal nitelikte bir olay diyelim o zaman, Malesef ki günümüz forumlarında birçok konuda yerden yere vurulan Vw ve doğuş politakası bu sefer örnek teşkil eden bir davranış sergilemiş.

Sizin adınıza sevindim. Eksi Hyundai i30 Topluluğundan Erkan Bey vardı sanıyorum oda buralardadır, kendiside aynı problemi yaşamıştı değişim yaptıramamıştı yanlış hatırlamıyorsam.

Bu bizim Golf'lerde kronik bir sıkıntı aslında. Forumda küçük bir aramayla bile direksiyon simidindeki çatlaklardan müzdarip olduğunu belirten birçok kişiye ulaşılabiliyor. Neyseki sizin probleminiz mutlu sonla bitmiş, geçmiş olsun ;)

Benimde aracı aldıgımdan beri aynı yerde aynı şekilde catlak var ama kafaya takmamaya çalışıyordum.

Olmadı bir götüreyim bende Nisanda
Götürmekte fayda var hocam. Sonradan farkettim ki benimde aldığımdan beri aynı sıkıntım varmış :)

Saygılarımla

Doğuş ve Vw için sevindirici Emsal nitelikte bir olay diyelim o zaman, Malesef ki günümüz forumlarında birçok konuda yerden yere vurulan Vw ve doğuş politakası bu sefer örnek teşkil eden bir davranış sergilemiş.

Sizin adınıza sevindim. Eksi Hyundai i30 Topluluğundan Erkan Bey vardı sanıyorum oda buralardadır, kendiside aynı problemi yaşamıştı değişim yaptıramamıştı yanlış hatırlamıyorsam.
Yorumları okuduğum kadarıyla evet haklısınız hocam, gerçekten emsal olabilecek bir karar gibi duruyor. Böyle ufak şeyleri büyütmeleri, değiştirmekten imtina etmeleri ne kadar üzücü. Hepi topu 1 saat bile sürmedi değiştirmeleri.

Saygılarımla.

Bu bizim Golf'lerde kronik bir sıkıntı aslında. Forumda küçük bir aramayla bile direksiyon simidindeki çatlaklardan müzdarip olduğunu belirten birçok kişiye ulaşılabiliyor. Neyseki sizin probleminiz mutlu sonla bitmiş, geçmiş olsun ;)
Eyvallah hocam teşekkür ederim :)

Saygılarımla...

Değerli Hocalarım merhabalar,

Aracı ilk aldığım andan beri dikkatimi çeken ve daha sonraları git gide büyüyerek canımı sıkan; direksiyon simidin de ki çatlaklardan bugün kurtuldum. Ekteki fotoğrafta ilk günkü ufak çatlak gözükmekte. Bu çatlak daha da büyüdüğü gibi yanında da ve direksiyonun diğer tarafında da benzer çatlaklar oluştu. Maalesef ki çatlakların tamamını çekmek nasip olmadı. Fakat eklediğim fotoğrafta ki çatlak bir nebze de olsa bilgilendirici olabilir. Avek'e 10 gün kadar önce gittiğimde sorunu Almanya'ya bildireceklerini söyleyip fotoğraflarını çektiler. Geçtiğimiz Çarşamba günü arayarak değişimin onaylandığını bildirdiler ve bugün değişim yapıldı. Benzer sorunu yaşayan arkadaşlar var ise umarım faydalı ve yardımcı olur.

Saygılarımla...

Ekli dosyayı görüntüle 9551
Değerli Hocam

Konuyu ilgili başlığa taşıdım bilginize.

Nappa deride böyle sorunlar yaşanıyor malesef

@silvershadow

Sağ olun hocam. Teşekkür ederim :)

Saygılarımla.

Merhaba Dostlar;

Daha 9 ay önce aldığın golf 7'min direksiyonu çizildi. Ne zaman ve nasıl çizildiği hakkında bi fikrim yok. Yüzük de takmıyorum.

Bu direksiyon çizilme sorununa bi çözüm bulabilen var mı? 

Golf 7 için güzel bir direksiyon kılıfı var mı bildiğiniz dostlar?

Direksiyon için kılıf yapan bir arkadaş var eğer istanbula iseniz yönlendirebilirim. Çok orjinal görünüyor işlem sonrası

Merhaba Dostlar;
Daha 9 ay önce aldığın golf 7'min direksiyonu çizildi. Ne zaman ve nasıl çizildiği hakkında bi fikrim yok. Yüzük de takmıyorum.

Bu direksiyon çizilme sorununa bi çözüm bulabilen var mı? 

Golf 7 için güzel bir direksiyon kılıfı var mı bildiğiniz dostlar?
Aynı sorun benim aracımda da oluştu. Çocuğum çizdi. Siz çözüm bulabildiniz mi acaba??

Geri
Üst Alt