Direksiyonda oluşan çatlaklar ve kolay çizilmesi

İnanılmaz kolay çiziliyor, çokça  küçük çizik iki tane de derin çizik oluştu. Çizikler rahatsız etmeye başlayınca kaliteli malzeme ile kaplatmayı veya komple direksiyon değişimi düşünüyorum.

Sanırım aynı dertten muzdarip çok arkadaş var.

Ben henüz bi çözüm bulamadım. Vw servisi "abi direksiyonu değiştirelim GOLF R direksiyonu takalım" dedi :)

Direksiyon değişimi de nerden baksanız 2000 TL'ye mal olur.

Acayip sinirimi bozmaya başladı direksiyon. ne yapacağım bilmiyorum.

İstanbul'da da değilim, Eskişehir'deyim.

Sanırım aynı dertten muzdarip çok arkadaş var.

Ben henüz bi çözüm bulamadım. Vw servisi "abi direksiyonu değiştirelim GOLF R direksiyonu takalım" dedi [emoji4]
Direksiyon değişimi de nerden baksanız 2000 TL'ye mal olur.
Acayip sinirimi bozmaya başladı direksiyon. ne yapacağım bilmiyorum.
İstanbul'da da değilim, Eskişehir'deyim.
Bu kadar hassas bir bölgeye neden sağlam çizilmz yırtılmaz bir malzeme kullanmamış vw anlamış değilim. Direksiyon kaplama yapanlar var fakat güvenemiyorum. Ya sırıtırsa diye!! Daha önce işlem yapan arkadaşlarımız yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba Dostlar;

Daha 9 ay önce aldığın golf 7'min direksiyonu çizildi. Ne zaman ve nasıl çizildiği hakkında bi fikrim yok. Yüzük de takmıyorum.

Bu direksiyon çizilme sorununa bi çözüm bulabilen var mı? 

Golf 7 için güzel bir direksiyon kılıfı var mı bildiğiniz dostlar?
Değerli Hocam 

Yanıt burada.

Konuyu da ilgili başlığa taşıdım bilginize 

Ben direksiyon soymalarını engelledim sanırım. Sarmal deri direksiyon kılıfını alıp kendim diktim gayet güzel oldu. Umarım bu konuda sorun yaşayan arkadaşlara referans olur. Ekli dosyayı görüntüle 10382Ekli dosyayı görüntüle 10383Ekli dosyayı görüntüle 10384Ekli dosyayı görüntüle 10386Ekli dosyayı görüntüle 10387
Gayet guzel duruyor . Kılıfı aldığınız linki yollar mısınız?  Bir de kalın olması değil mi ?

ürün ince ve yumuşak deriden yapılmış. kırmızı dikişler çok şık duruyor.tavsiye ederim.

İnce tırnak çiziklerinde hızlı bir şekilde çiziğin üzerini parmağınızla ovalayın, deri soyulur gibi oluyor ve çizik tam anlamıyla yok olmasa da büyük oranla azalıyor. (Sadece ince tırnak çizikleri için)

Hocam benim aracımın 30 40 bine kadar direksiyonu gayet iyiydi sizin aracınız daha yeni kanımca garantisi devam ediyordur, bir yetkili servise başvurun derim.

Geri
Üst Alt