Golf 7.5 xenon led takarsak arıza ışığı verirmi

XierSS

Yeni Üye
İsim
Meriç Ege Turan
Araç
2019 GOLF 7.5 COMFORTLİNE IŞIK PAKET
Merhabalar, 2019 Golf 7.5 Comfortline aracıma led xenon takırmayı planlıyorum (uzun,kısa,sis,plaka lambası) herhangi bir arıza ışığı verirmi bilgisi olanlar aşağı yazarsa sevinirim. İyi Geceler :)

Hocam aracınızda mercekli far yoksa uzun ve kısalara takmayın. Siz bir şey göremediğiniz gibi karşıdan gelen de kulaklarınızı çınlatır… Philipsin Osramın çok iyi performanslı halojen farları var, onları kullanın.

yani mercekli ledler satılıyor ama photonun bazı serileri yada nikenler güzel performans veriyor galiba güzel bi far ayarı yaptırsak olmazmı acaba yani arıza ışığından kastetmiyorum ama oda ayrı bir dert bu gidişle halojenden devam galiba..

yani mercekli ledler satılıyor ama photonun bazı serileri yada nikenler güzel performans veriyor galiba güzel bi far ayarı yaptırsak olmazmı acaba yani arıza ışığından kastetmiyorum ama oda ayrı bir dert bu gidişle halojenden devam galiba..
Arıza ışığı bi şekilde söndürülür ama merceksiz lede far ayarı tuttuğunu pek görmedim. Photon denedim stark denedim olmadı, mercekli led aldım.

Arıza ışığı bi şekilde söndürülür ama merceksiz lede far ayarı tuttuğunu pek görmedim. Photon denedim stark denedim olmadı, mercekli led aldım.
hangi marka mercekli led aldınız?

Herkese Merhaba;
Merceksiz Halojen farlara led ampül takılmasına ben de karşıyım. Aracımda şuan kısalarda bosch gigalight plus 120 halojen ampuller takılı. Uzunlar oem. Biraz daha kuvvetli halojen ampul araştırıyorum. Şuan kullanmış olduğum kısalara takılı ampüllerden daha kuvvetlisi hangisidir acaba? Bildiğim Osram, Philips in farklı modelleri var. hangisini önerirsiniz? Hem uzunlarda hem kısalara güncelleme yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız memnun olurum.

Herkese Merhaba;
Merceksiz Halojen farlara led ampül takılmasına ben de karşıyım. Aracımda şuan kısalarda bosch gigalight plus 120 halojen ampuller takılı. Uzunlar oem. Biraz daha kuvvetli halojen ampul araştırıyorum. Şuan kullanmış olduğum kısalara takılı ampüllerden daha kuvvetlisi hangisidir acaba? Bildiğim Osram, Philips in farklı modelleri var. hangisini önerirsiniz? Hem uzunlarda hem kısalara güncelleme yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız memnun olurum.
hocam osramdan başka ampul öneremem baya kaliteli bi ışık etkisi var ama önericek olursam bunu önerebilirim eski jettamızda bunlardan vardı gayet iyi

Osram H7 12V 55W Next Generation Night Breaker

Herkese Merhaba;
bide hocam şuan kullandığınız ampullerden memnunmusunuz bizde beyaz halojen taktırmayı planlıyoruzda göre sipariş verelim sarı halojenler göstermiyor ya

bide hocam şuan kullandığınız ampullerden memnunmusunuz bizde beyaz halojen taktırmayı planlıyoruzda göre sipariş verelim sarı halojenler göstermiyor ya

Bosch gigalight 120 plus ampülleri taktıralı yaklaşık 1,5 yıl oldu hocam. Oem kısalardan bir tık daha kuvvetli olduğunu fark etmiştim taktırınca. Ama öyle olağanüstü bir fark yaratmadı. İlk gün neyse halâ o şekilde.
Bir önceki mesajınızda bana önerdiğiniz osram ın ampülleri merceksiz farda ufuk çizgisi belirginliği var mı? Yoksa diğer ledler gibi hüzme dağılıyor mu? Dağılıyorsa hiç bulaşmam. Çünkü o şekilde led taktıranların kulaklarını çok çınlatıyorum :)

Merhabalar, 2019 Golf 7.5 Comfortline aracıma led xenon takırmayı planlıyorum (uzun,kısa,sis,plaka lambası) herhangi bir arıza ışığı verirmi bilgisi olanlar aşağı yazarsa sevinirim. İyi Geceler :)
Merhaba,

Golf 7.5 Comfortline aracımda Photon mono led serisi kullanıyorum. Herhangi bir arıza ikazı yakmıyor. Karşıdan gelen kullanıcıları rahatsız etmeme konusunda hassas biriyim ve şu ana kadar çok karanlık yollarda bile diğer araçlardan tepki almadım. (Ayrıca kendim karşıdan farklı bir araçla gelip test ettim.) Bence burada kalitesiz, yayılan ve ayarsız ledler sorun oluyor. Far ayarı hatalı olan sarı halojen ampullerinde rahatsız edebileceğini unutmayalım.

Geri
Üst Alt