Triger seti değişimi işçilik fiyatları

aozbas

Üye
İsim
Abdullah
Merhaba arkadaşlar
Yakın zamanda triger seti değiştirdiyseniz ödediğiniz işçilik ücretini ve memnunsanız gittiğiniz yeri yazabilirmisiniz.

Bugün bir yere gittim işçilik 5000 tl dedi.

En son 2021 de parçaya 1000 tl işçilik için 500 tl ödedim. Şimdi parça 4500 tl olmuş. İşçilik 5000 tl.

Yani parça 4.5 kat artmış. İşçilik 10 kat artmış. Bir tuhaflık var.

5000 işçilik çok fazla o kadar ağır bir iş değil yer neresi bundan 6 ay önce 1500 e değiştiriyordu ustam şimdi en fazla 2500 olmuştur

Son düzenleme:
İşcilik 2200-2400 den bir kuruş fazla degil ankara icin trigerde

Merhaba arkadaşlar
Yakın zamanda triger seti değiştirdiyseniz ödediğiniz işçilik ücretini ve memnunsanız gittiğiniz yeri yazabilirmisiniz.

Bugün bir yere gittim işçilik 5000 tl dedi.

En son 2021 de parçaya 1000 tl işçilik için 500 tl ödedim. Şimdi parça 4500 tl olmuş. İşçilik 5000 tl.

Yani parça 4.5 kat artmış. İşçilik 10 kat artmış. Bir tuhaflık var.
Temmuz ayında 2.250 tl verdim.İstanbul, servisten ayrılma bir yer.

Ustam 5000 çok değilmi dedim... kiralar elektrik işçinin maliyeti vs dedi. Tabi kimsenin emeğinde kazancında gözümüz yok ama 2 senede benim maaş 10 kat artmadı 3 kat bile artmadı be. Sonuçta bende emek verip para kazanıyorum. Neyse. Demekki versek alıp arkamızdan gülecek. Bu zamanda fiyatı iyice araştırmak lazım. Sağolun cevaplar için.

İşcilikler almış başını gitmiş servislerde her yerde yazıyor saati şu kadar diye özel sektörde aynı uygulamaya başlamış saati 1.000-1.500 arasında değişiyor...

Merhaba, yaklaşık 2-3 ay önce Triger Seti, dört adet fren diski, dört takım fren balatası, tüm filtreler ve yağ değişimi için 3.500,00 TL ödeme yaptım.
Eski bir mekanik ustası dostumun yerinde yapıldı işlemler. Ancak piyasada o zaman 3.000,00 TL - 4.000,00 TL arasında sadece triger seti için işçilik isteniyordu.
Yani diyeceğim şu; sanayide yakın dostlarınız varsa fiyat ciddi anlamda düşüyor.

Merhaba, yaklaşık 2-3 ay önce Triger Seti, dört adet fren diski, dört takım fren balatası, tüm filtreler ve yağ değişimi için 3.500,00 TL ödeme yaptım.
Eski bir mekanik ustası dostumun yerinde yapıldı işlemler. Ancak piyasada o zaman 3.000,00 TL - 4.000,00 TL arasında sadece triger seti için işçilik isteniyordu.
Yani diyeceğim şu; sanayide yakın dostlarınız varsa fiyat ciddi anlamda düşüyor.
Super fiyat

Geçen ay değiştirdim 6000 tlcik. Yer Çorlu Özel serviste Set+ İşçilik.

Ustama sordum benzinli 2500 dizel 3000 dedi. Piyasaya göre biraz işçiliği fazla ama işin ehlidir. Genelde motor yaptıracak olanlar tercih ediyor kafam ağrımasın diye. Bana da tamir işini öğreten adamdır meraklısına çekinmeden nasıl yapıldığını anlatır. Onun sayesinde debriyaj balatamı bile kendim değiştiriyorum artık.
İvedikte yenivolkswagen yakup usta
Mühendis Vedat gönderdi dersen fiyatta biraz daha yardımcı olur.

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt