Kör nokta montaji sonrasi ayna rezistansi calişmadi

Merhabalar, biraz bağımsız bir sorum olacak. golf 8 de aynalar kapıya monteli olduğu için aynaları kapıdan sökerken kapı içerisindeki trimlerin sökülmesi vb. İşlemler gerekiyor. Bu işlemleri gerçekleştirmek trim sesine sebebiyet verebilir mi?

Merhaba arkdaslar aracimiza kör nokta sistemi yaptik yeni isik uyarili aynalari da taktik fakar rezistansi actigimda aynalarin isitmadigini farkettim boyle bir sikinti yasayan oldu mu sorun ne olabilir? Usta hava cok sicak oldugu icin calistirmiyor olabilir dedi fakat cok mantikli gelmedi her halukarda calismasi gerekir diye düşünüyorum acaba gelen aynalarin rezistansi bozuk olabilir mi ya da kodlama vs. mi gerekiyor
Merhaba,bende yaptırmak istiyorum.
İnstagramdan iletişime geçebilir miyim?

Merhabalar, biraz bağımsız bir sorum olacak. golf 8 de aynalar kapıya monteli olduğu için aynaları kapıdan sökerken kapı içerisindeki trimlerin sökülmesi vb. İşlemler gerekiyor. Bu işlemleri gerçekleştirmek trim sesine sebebiyet verebilir mi?
Sökerken tirnak kirilmadigi surece sorun yok işini bilen iyi bir usta bulmaniz yeterli.takarken de silikonlu spray kullaniyorlar hem rahat kapansin hemde ses yapmasin diye.kör nokta montajinda benim ôn 2 kapi da sökuldu takildi sorun yok

Kişın performans alamazsam bende degistirmeyi dusunuyorum fakat aynalari takmadan önce markasina baktik orjinal ile ayni firma ismi yaziyordu
Benim de arkasında orijinal VW logosu vardı fakat performansı iyi değildi logoyu basmak işin en kolay tarafı.

Benim de arkasında orijinal VW logosu vardı fakat performansı iyi değildi logoyu basmak işin en kolay tarafı.
Logo yok bendekinde montaj yapan yer soyledi uzerinde bir marka vardi ayni fabrikada uretilmiş dedi urunu zaten forumda tavsiye uzerine almkstim orjinal alman uretimi fakat sorun olmasin diye logo basmiyorlar sanirim bakalm hele kiş gelsinde deneyeceğim:)

Logo yok bendekinde montaj yapan yer soyledi uzerinde bir marka vardi ayni fabrikada uretilmiş dedi urunu zaten forumda tavsiye uzerine almkstim orjinal alman uretimi fakat sorun olmasin diye logo basmiyorlar sanirim bakalm hele kiş gelsinde deneyeceğim:)
Senın araç kaç model kardeşim ?

Geri
Üst Alt