Pla 3.0 hatası

Bir diğer sıkıntım da araca taktırdığım acc H11 ondada mesafe ayarı gelmedi tek ayarda kaldı o yüzden h05 e geçicem parça bekliyorum bu front asist dedikleri ön bölge asistanı nasıl çalışıyor anlamadım arabanın dibine giriyorum tık yok bence çarpışmayı önlemiyor sadece frene destek veriyor doğrumu ? Yoksa en azından 1-2 metre kala bi uyarı ver bi fren yap bişey yap bi bok yaptığı yok.
Son cumledeki 3 harfli argo kelimesini birdaha kullanmazsanız sizin için iyi olur,aksi taktirde forumla ilişiğiniz kesilebilir.Surunuza gelirsek,front asist 50 km altındaki hızlarda çalışıyor sadece,denemeyi oşekildemi yaptınız?

Zaten pla 3.0 istiyorum dediğinde park sensör beyni değişiyor 2.0 çıkıyor 3.0 destekleyen takılıyor ama yok olmadı
Belki sensör beyni değişmemiştir sadece tekerleğe takılan abs-hız sensörü değişmiştir diye anladım

Son cumledeki 3 harfli argo kelimesini birdaha kullanmazsanız sizin için iyi olur,aksi taktirde forumla ilişiğiniz kesilebilir.Surunuza gelirsek,front asist 50 km altındaki hızlarda çalışıyor sadece,denemeyi oşekildemi yaptınız?
Evet kutuları dizerekte denedim 30 la 40 la arabaya da yanaştım ben frene bastık pre sense yazdı ekranda ama frene basmasam vuracaktı golf ün 2013 de tanıtımını izliyorum 2 metre geriden algılayıp uyarı veriyor bizim a3 de öyle bişey yok acaba h11 taktığımız içinmi öyle h05 takınca olacakmı

Manevra frenleme maalesef a3 de çalışmaz. Ya onu seçeceksiniz yada pla yı. Siz eski bir arabaya yeni parça takacaksanız onun direkt haberleştiği üniteleri de değiştirmeniz gerekir. Mesela gateway değişimi şart. Tabiki bakmadan cevap vermek niyet okumak gibi olur. Ama çözüm mutlaka vardır.

Aracınızdan arka tekerlerde abs hız sensörü değiştimi ? Bu değişmesse manevra fren yapmaz teyip ekranında gelmez diye biliyorum

Ekli dosyalar

• IMG_20230630_161614.jpg
    IMG_20230630_161614.jpg
    128.7 KB · Görüntüleme: 4
Bu sensörleri değişmeden zaten adaptif hız sabitlemenin çalışma imkanı yok.

Bu sensörleri değişmeden zaten adaptif hız sabitlemenin çalışma imkanı yok.
Hocam bunlar değişti biz pla 3.0 taktık ekrana park etme özelliği gelmedi yapan arkadaş manevra frenlemeyi gösterdi çalışıyordu ama kendi kendine park gelmez ya onu yapacaksın dedi yada 2.0 takacaz manevra olacak sadece dedi bende kendi kendine park gelsin ozaman dedim bu gösterge değişimi yapsak muhtemelen gelecek ama bu sefer teyibi değiştir teyibin torbidodaki kutusunu değiştirmek gibi sorunlar çıkarsa maliyet çok yükselecek başka bir yolu yokmu bunun ya

Manevra frenleme maalesef a3 de çalışmaz. Ya onu seçeceksiniz yada pla yı. Siz eski bir arabaya yeni parça takacaksanız onun direkt haberleştiği üniteleri de değiştirmeniz gerekir. Mesela gateway değişimi şart. Tabiki bakmadan cevap vermek niyet okumak gibi olur. Ama çözüm mutlaka vardır.
Hocam gateway de değişti yenisi takıldı acc yaparken

Tamam işte ben de onu diyorum. İkisi birden çalışmaz. Var onun bir püf noktası. Orayı yapınca olay tamam.

Hocam sizin yeriniz nerede yorumlarda ender elektroniğin çözemedi sorunları sizin çözdüğünüzü öğrendim bi görüşebilrisek sizile süper olur aslında :)

Tamam işte ben de onu diyorum. İkisi birden çalışmaz. Var onun bir püf noktası. Orayı yapınca olay tamam.
O püf nokta için baya çalıştık uğraştık olmadı bende takıntılıyım çözmeden içim rahat etmiyo araştırmadayım

Geri
Üst Alt