Pla 3.0 hatası

Aliayger

Yeni Üye
İsim
Ali
Araç
Audi a3
Arkadaşlar cümleten selamunaleyküm, bende audi a3 marka araç var ben aracıma pla 2.0 yaptırdım, sonrasında acc yaptırmaya karar verdim ve abs beynini değiştirdim acc nin montajını yaptırdıktan sonra hazır abs beyni değişmişken pla 3.0 geçiş yapmak istedim ama ne yaptıysak olmadı 2013 model de pla 3.0 yapan oldumu hiç biliyorum burası golf araçlar için kurulan bir sayfa ama parçalar ve hatalar aynı olduğu için sizlere danışmak istedim gösterge değişimi yada komple teyp değişimi mi gerekiyor bu iş için ?

Pla 2.0 yapılırken değişmedi diye biliyorum ama benim kendi tahminimce pla 3.0 çapraz park geleceği için ve bizim göstergede çapraz işaret olmadığı için hata veriyor olabilir mi sizce ? Bu arada pla 3.0 ı sadece manevra frenleme için istiyorum

Kim yapti montaj kodlamayi fikri bilgisi olmasi lazim

Benim bildigim arka okuyucu degisimi sart en zor maaliyetli abs beyni degismissiniz

Takilan abs beyni destekledigine emin olmaniz lazım

Abs okuyucu lazım olursa elimde var sifir cifti 500 tl

2014 golf aracimda bende yapmak istemistim abs beyni haric gereken parcalar takildi

Abs beyni desteklemediğini icin fren yapmiyordu

Fren bas mesaji veriyordu

Sizde oldumu pla 3.0 peki ? Evet en maliyetli parça değiştirildi abs beyni şerit takip acc herşeyi desteklesin diye değiştirdim, pla 2.0 Ender Elektronik te takıldı ama ben acc için oraya gitmedim yoğunlar ve çok ilgisizler o yüzden custom auto adında bi firmaya gittim orada acc yi aynı gün içinde hallettik yine orada pla 3.0 ı denedim ama olmadı

Sizde oldumu pla 3.0 peki ? Evet en maliyetli parça değiştirildi abs beyni şerit takip acc herşeyi desteklesin diye değiştirdim, pla 2.0 Ender Elektronik te takıldı ama ben acc için oraya gitmedim yoğunlar ve çok ilgisizler o yüzden custom auto adında bi firmaya gittim orada acc yi aynı gün içinde hallettik yine orada pla 3.0 ı denedim ama olmadı

Olmadi maalesef

Ozaman gösterge değişimi şart demekki yapabilen biri çıksa karşıma şu şu gerekiyor dese anlayacağım

Bence gosterge degisimi sart oldugunu sanmiyorum konusunda uzman arkadaslar size destek verebilir

Arka abs okuyucu degismedi ise degistirin bence pahali parca degil

Verdiği hata nedir? 2013 model araçta yuksek ihtimal pla 3.0 destekleyen gosterge olmadığından gosterge desteklemiyordur.

Verdiği hata nedir? 2013 model araçta yuksek ihtimal pla 3.0 destekleyen gosterge olmadığından gosterge desteklemiyordur.
Aynı kanaatteyim bende hatadan ziyade ekrana bişey gelmiyor kodlayınca benim düşüncemde göstergedeki kadranda yani çapraz park işareti olmadığı için kabul etmiyor sanırım

Aynı kanaatteyim bende hatadan ziyade ekrana bişey gelmiyor kodlayınca benim düşüncemde göstergedeki kadranda yani çapraz park işareti olmadığı için kabul etmiyor sanırım
park sensörü beyniyle alakalı olabilirmi pla 3.0 destekleyen beyin 5qa ile başlıyor 298 ile bitiyor pla2.0 destekleyen beyin 5q0 ile başlıyor 298 ile bitiyor. Yanlış biliyosam düzeltin.

park sensörü beyniyle alakalı olabilirmi pla 3.0 destekleyen beyin 5qa ile başlıyor 298 ile bitiyor pla2.0 destekleyen beyin 5q0 ile başlıyor 298 ile bitiyor. Yanlış biliyosam düzeltin.
Zaten pla 3.0 istiyorum dediğinde park sensör beyni değişiyor 2.0 çıkıyor 3.0 destekleyen takılıyor ama yok olmadı

Bir diğer sıkıntım da araca taktırdığım acc H11 ondada mesafe ayarı gelmedi tek ayarda kaldı o yüzden h05 e geçicem parça bekliyorum bu front asist dedikleri ön bölge asistanı nasıl çalışıyor anlamadım arabanın dibine giriyorum tık yok bence çarpışmayı önlemiyor sadece frene destek veriyor doğrumu ? Yoksa en azından 1-2 metre kala bi uyarı ver bi fren yap bişey yap.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt