H11 led sis öneriniz

Zaten Bizim ülkemizde aracında sis farı olan sisli havada sis farı yakmaz. Sis farı olmayanda sonradan sis farı takar sissiz havada sis farı kullanır. niye yakıyosun deyincede abi önümü göremiyorum der. Bide uyumsuz olanı takarlar transit courier lerdeki beyaz ışık gözünü alır. Arkadaş yolu göremiyosan farını değiştirsene o zaman. Bide sis farını açmış nasıl kapanacağını bilmeyende var.

Zaten Bizim ülkemizde aracında sis farı olan sisli havada sis farı yakmaz. Sis farı olmayanda sonradan sis farı takar sissiz havada sis farı kullanır. niye yakıyosun deyincede abi önümü göremiyorum der. Bide uyumsuz olanı takarlar transit courier lerdeki beyaz ışık gözünü alır. Arkadaş yolu göremiyosan farını değiştirsene o zaman. Bide sis farını açmış nasıl kapanacağını bilmeyende var.

Sis lambası 5 metre öteyi aydınlatmaz.
Sis lambası standart golf halojen ampul lümen değeri 1350 lm . Diğiştirilen ledler minimum 6000 lm. Önceki sayfadaki aliexpress ürünü 12000 lümen..

Ford araçlarındaki tespit nokta atışı.. buna focus da dahil.. Ayrıca Renault Clio, Symbol , 37 ekran boyutlu farlı tofaşlar..

Yani bahane her zaman hazırdır. Önümü göremiyorum. Dikkat ederseniz bir çoğunda ön camında da film vardır. Görememen normal..

Yukarıda da yazdım 5 metre öteyi göstermez. Gösteriyorsa zeten takılmaması gerektiğine cevap olur.

Köşe lambaları da halojendir. Sis de köşe lambası görevi görüyorsa o da halojen olmalı. Tam giderken karşıdan dönecek kişinin 12000 lm ışığına maruz kalmak ne kadar mantıklı..

Daha da ne denir..

Bende photon zero modeli h11 var cikma sifiri 500 tl yarisina satıyorum hic bir sorunu yok

Milestone serisini merak ettim ona gectigim icin bosa cikti

Photon Milestone h11 1.500 tl aldim performans henuz test edemedim
Hocam konu hakkında özelden görüşebilir miyiz?

Sis farı üzerine bir istatistik??

1995 beridir yollardayım

Herhangibir gün ??

Sisli yollara dalıpta , sisleri açtığımda
Offff görüş 3x optik zoom 5x digital zoom yaptı diyebileceğimi hatırlamıyorum.

28 yıldır Ya sise hiç yakalanmadım
Ya da sise denk geldimde sisleri yaktıgımda off görüş manyak açıldı dedigim oldumu ?? (Hakkaten net cevap veremem)

Buradan şu sonuç çıkabilir

28 yıldır sisli günde yol almayan
Yada yol aldıysa sis farı hayatımı kurtarmadı diyen biri yada birileri varsa ? (Almanya dahil)

Vw ag ,, sis farını zaruri güvenlik ekipmanından saymayıp
Midline plus golflere sis farı koymaya gerek görmemiş sonucu çıkabilir.

Sis farı üzerine bir istatistik??

1995 beridir yollardayım

Herhangibir gün ??

Sisli yollara dalıpta , sisleri açtığımda
Offff görüş 3x optik zoom 5x digital zoom yaptı diyebileceğimi hatırlamıyorum.

28 yıldır Ya sise hiç yakalanmadım
Ya da sise denk geldimde sisleri yaktıgımda off görüş manyak açıldı dedigim oldumu ?? (Hakkaten net cevap veremem)

Buradan şu sonuç çıkabilir

28 yıldır sisli günde yol almayan
Yada yol aldıysa sis farı hayatımı kurtarmadı diyen biri yada birileri varsa ? (Almanya dahil)

Vw ag ,, sis farını zaruri güvenlik ekipmanından saymayıp
Midline plus golflere sis farı koymaya gerek görmemiş sonucu çıkabilir.
Hocam belki sen yolu gör diye değilde onlar seni görsün diye vardır

Ön sis farı, uzun mesafeli görüş için değil; şoförün, sisli havalarda orta ve kenar yol çizgilerini görebilmesi ( yolda kalabilmesi ) içindir. Beyaz ışık olmamalı klasik açık sarı ampul olmalıdır.

Arka sis farı , arkadan gelen aracın, sizi daha erken fark edebilmesi içindir. ( Sadece sisli havada kullanılmalıdır. Yağmurlu ve açık havada arka sis farı kullanmak, arkadan gelen araca kaza yaptırır )

.

Geri
Üst Alt