1.5 golf style 2023 sipariş

@yusufacs geçen ay 1250'ye, 1.0 yunus gri ve kırmızı ili adet r line geldi ama yetişemedim heöen almışlardı.. Tabi yine araç takası şartı vardı

@selmankaya hocam bir ay önce 1.0 r kine vardı onu kaçırdım, bunada hemen kapora gönderdim.. 1,5 motorları dediklerime göre bayii pek satmak istemiyor. az geliyor fln diyorlar ama ne kadar doğru bilmiyorum

Kendi aracınızı takasla bozdurmanızı desteklemiyorum ancak 1.380.000'e 1.5 eTsi style makul . 1.5 eTsi style bir araca bakınıyordum 24.000de 1.350.000'e anlaşmışlar 2021 model . Şahsen kendi aracımı satarsam aklımdaki model 1.5 eTsi style . Bayiide bulabilmek gerçekten çok güç bu aracı . Bulmuşken kaçırmayın . 2022 model 0 1.5 eTsi style araçlar bile 1.530.000den aşağı veren yok sahibindende.

Kesinlikle almanız taraftarıyım ben.
Bir de kredi meselesi var ki hocam çok komik.. Yanlış mı biliyorum emin değilim ama ikinci el örneğin 2021 model 1.0 golfün kasko değeri 1milyon 200ün üzerinde çıktıgı için sadece 1 yıl kresi kullanabiliyorsunuz.. Sıfır da fatura değeri düşük olduğu için 2 yıl kredi kullanabiliyorsunuz.. Yanlışım varsa bilen arkadaşlar lütfen düzeltsinler fakat ben bu şekilde anladım bana anlattıklatını..

Bir de kredi meselesi var ki hocam çok komik.. Yanlış mı biliyorum emin değilim ama ikinci el örneğin 2021 model 1.0 golfün kasko değeri 1milyon 200ün üzerinde çıktıgı için sadece 1 yıl kresi kullanabiliyorsunuz.. Sıfır da fatura değeri düşük olduğu için 2 yıl kredi kullanabiliyorsunuz.. Yanlışım varsa bilen arkadaşlar lütfen düzeltsinler fakat ben bu şekilde anladım bana anlattıklatını..

Kasko değeri 1.200m üstüne çıktığı an, kasko değerinin %20 bedelini 1 yıl süreyle kredi çekebiliyorsunuz 2.elde .

800.000-1.200.000 e kadar olan skalada 24 ay kasko değerinin %30 bedelinde kredi kullanılıyor

Sıfır araçta bana bi sınırlanma konmadı min 50.000tl zorunluluk gösterdiler sadece. Onu da 36 ay kadar uzatabiliyorlarmış.

Kasko değeri 1.200m üstüne çıktığı an, kasko değerinin %20 bedelini 1 yıl süreyle kredi çekebiliyorsunuz 2.elde .

800.000-1.200.000 e kadar olan skalada 24 ay kasko değerinin %30 bedelinde kredi kullanılıyor

Sıfır araçta bana bi sınırlanma konmadı min 50.000tl zorunluluk gösterdiler sadece. Onu da 36 ay kadar uzatabiliyorlarmış.
Sıfır araçlarda, aracın fatura bedeli 1milyon 200ü geçince 1 yıl kredi kullanıyorsun.. Ama ikinci el araçlarda kasko değerine baktıkları için bu her türlü sıfır araçların fatura değerinden yüksek çıkıyor :)

Ayrıca bugün bankada söylediler, bu fiyat aralıkşarına düzenleme geldi ama uygulanmaya geçilmedi hala dedi.. 1200-1800 tl arasındaki araçlara 36 ay vade gelecekmiş.. Ve tabi çekebileveğin kredi miktarı da artıyormuş.. Nasıl ödenecekse =)

Arkadaşım iç dış s line dolu dolu bir a3 sedan aldı bugün 1770e.. Liste fiyatından 170bin tl fazla ödedi.. Ama golf için 300

Hocam riskte senin kâr da senin 😁
Biz rahat rahat yazıyoruz ya böyle yazdıklarımız ytd değil ...

Ama sen istiyor gibisin o yüzden al gitsin.

2 3 ay sonra keşke alsaydım demektense

Hocam riskte senin kâr da senin 😁
Biz rahat rahat yazıyoruz ya böyle yazdıklarımız ytd değil ...

Ama sen istiyor gibisin o yüzden al gitsin.

2 3 ay sonra "keşke alsaydım" demektense 😁
Haklısın hemşehrim :))

Geri
Üst Alt