1.5 golf style 2023 sipariş

Sarı siteye şöyle baktım da
1.0 comfortline lar bile 900 950 olmuş...

İmkanınınız varsa alın değerlendirin bence. Bugünün pahalı fiyatı 1 ay sonra normal, 2 ay sonra kelepir kalıyor.

İmkanınız var ise alın 1.5 R Line araçlar piyasada 1.6-1.7 civarı ve 2022 model bu araçlar sizin araç 2023 olacak bence mantıklı

Hocam sıfır araç bulduysanız kaçırmayın derim. Üzerine vereceğiniz parayı zaten aracı aldıktan sonra ilana koysanız çıkarırsınız. Performans olarak da ben 1.5 tsi'yı çok beğeniyorum. Ciddi fark var gibi geliyor 1.0 ile arasında. Bence pişman olmazsınız.

Kendi aracınızı takasla bozdurmanızı desteklemiyorum ancak 1.380.000'e 1.5 eTsi style makul . 1.5 eTsi style bir araca bakınıyordum 24.000de 1.350.000'e anlaşmışlar 2021 model . Şahsen kendi aracımı satarsam aklımdaki model 1.5 eTsi style . Bayiide bulabilmek gerçekten çok güç bu aracı . Bulmuşken kaçırmayın . 2022 model 0 1.5 eTsi style araçlar bile 1.530.000den aşağı veren yok sahibindende.

Kesinlikle almanız taraftarıyım ben.

Samimi söylüyorum hocam ben olsam almam. Durduk yerde 300.000 tl hava parası vereceksiniz ve zarar etme ihtimaliniz çok yüksek. Yarın bir gün akılcı politikalar uygulanmaya başlar ve faizler artarsa kim o araçları bu fiyatlardan satın alacak cidden merak ediyorum.

Bazı arkadaşlar araç gelene kadar kur farkından dolayı 200.000 tl daha zam yer diyor. Bu konuda haklı olabilirler fakat sizin elinizde de bir araç var, onun fiyatı da aynı oranda artacak sonuçta.

Hocam bende sıfır araç arıyorum aralıktan beri bekliyorum ama araç gelmedi vs diye beni oyalıyorlar. Siz ne zaman bu işlemlere başladınız ?

Geri
Üst Alt