İşte Benim GTI📌

Benim aldığım ürün üzerinde çift taraflı bant gelmemişti. Elimdeki 3M çift taraflı gri bant (otomotif için) ile yapıştırdım ve iki gün sonra uçlarından kalktı. Daha önceki tecrübelerime dayanarak 3M sıvı primerini aldım ve yapıştırılacak yüzeye uygulayıp flapları tekrar yapıştırdım. Artık atma, kalkma, çıkma söz konusu değil. Vida silikon vb birşeye gerek yok.

Aynen benim gördüğüm gibi uçlar kalkmış, 3m sıvı primer aklımda olsun...

Yerli ürün mü yolsa uzak doğumu geçen iki araçta gördüm kenarları hep atmıştı böyle bir durum ile karşılaşmamak için ne yapmak gerekiyor bende almayı düşünüyorum...
Bizzat kendimiz ürettik biz, 1 yıldır felan kendi araçlarımızda takılı, renginde bi atma felan olmadı. Montajı için kaliteli çift taraflı bant ve primere ihtiyacınız olacak.

Fabrikasyon vida ile daha mı sağlıklı aslında diğer türlü birşey oldu tampon sökülmesi gerekecek yine yapışacak falan...
Fabrikasyonlar zaten vidalı şekilde geliyor, ama güzel bir çift taraflı ile takılsa daha güzel olabilir primer yerine.

Caddy de 17 ve 18 jant opsiyonlarında arka davlumbazdan vida ile bağlanmış flaplar var.

Maşallah hocam çok çok güzel olmuş. Elinize sağlık güle güle kullanın.

Geri
Üst Alt