OttoCast U2-Air İnceleme

100 adet uzeri carlinkit sattim tum alıcılara sorun yoksa guncelleme yapmamasi bilgisini veriyordum

Aliexp deki yetkili saticinin onerisiydi

Son surume / guncellemeye merakli arkadaslar arasinda bozanlar oldu
Bozulan cihazlarda çözüm var mı? Ben mail attım umarım çözerler, 2 bin lira para verdik sonuçta. Sizce geri dönüşü var mıdır?

Bozulan cihazlarda çözüm var mı? Ben mail attım umarım çözerler, 2 bin lira para verdik sonuçta. Sizce geri dönüşü var mıdır?

Carlinkit de var ottocast icinde Cozum vardir diye düşünüyorum

Saticidan offline yazilimi ve kurtarma prosedürünü isteyin

Mail gönderdim bakalım. Bu hafts tatillermiş, önümüzdeki haftayı bekleyeceğim. Çok teşekkür ederim. Umarım yazılım değil de adım adım talimatlar ile anlatarak çözdürürler. Yazılım falan anlamam çünkü :)

Hocam konuyu görünce yapayım dedim. Önce güncelleme yaptım. Sonrasında dediğiniz ayarları. O andan beri karşıdaki beni hiç duymuyor. Tam da yoğun gündü başıma iş aldım. Cihazı fabrika ayarına döndürdüm ama düzelme olmadı. Siz yaşadınız mı? Şu an kullanamıyorum cihazı.
O ayarları sabit tuttum 6 aydır böyle bir sorun yaşamadım hocam şaşırdım sizin ürünün üzücü hareketler yapmasına

Başlığı açan arkadaş yaktın beni. Ne denesem ne yapsam da karşıya ses gitmeme problemi oluştu bende. Her şeyi resetledim, sitesinde yazanları yaptım ama olmadı. Zaten sitesinde de yazmışlar, “Cihaz stabil çalışıyorsa güncelleme önerilmez” diye. Cihazı alalı da 2 ay olmuştu, iade edebilir miyim bilmiyorum. Çöp oldu cihaz. Cihaz sahibi arkadaşlar sakın ama sakın güncellemeyin. 3 saattir bununla uğraşıyorum işi gücü bıraktım. Dertsiz başıma dert aldım.
Kendi oluşturduğum başlıkta yaptığım ayarları kesin anlayamadığım deneme yanılma yöntemiyle konfigürasyonları ayarladığım kişisel bir ayar kurduğumu söylemişim. Sizlere zorunlulukla yapmanız için bir baskıda bulunmadım. Ya da ürünün satılmasından cebime kâr girmiyor. Ben anlayamadım demişim ama şu ayarları yapınca daha rahat çalıştı demişim. 6 aydır o ayarlarla kullanmama rağmen sizin yaşadığınız gibi hiçbir problem yaşamadım halende sorunsuzca kullanıyorum. Son güncellemeri de yapmama rağmen. Yaşadığınız soruna birilerini suçlayarak sizleri ben bu duruma düşürmüşüm gibi konuşarak sebebini bulmak yerine çözüm odaklı olmanızı tavsiye ederim kırıcı olmayalım. Saygılar…

Kendi oluşturduğum başlıkta yaptığım ayarları kesin anlayamadığım deneme yanılma yöntemiyle konfigürasyonları ayarladığım kişisel bir ayar kurduğumu söylemişim. Sizlere zorunlulukla yapmanız için bir baskıda bulunmadım. Ya da ürünün satılmasından cebime kâr girmiyor. Ben anlayamadım demişim ama şu ayarları yapınca daha rahat çalıştı demişim. 6 aydır o ayarlarla kullanmama rağmen sizin yaşadığınız gibi hiçbir problem yaşamadım halende sorunsuzca kullanıyorum. Son güncellemeri de yapmama rağmen. Yaşadığınız soruna birilerini suçlayarak sizleri ben bu duruma düşürmüşüm gibi konuşarak sebebini bulmak yerine çözüm odaklı olmanızı tavsiye ederim kırıcı olmayalım. Saygılar…
Bir anlık öfke ile yazmışım, amacım sizi suçlamak değildi, zorla yaptırmadınız sonuçta. Yine de size tavsiyem ayarları bir daha değiştirmeyin, sitesinde ve kullanım kılavuzunda da cihaz çalışıyorsa güncelleme yapılması önerilmez yazıyor.

Japonya’dan Mail’e cevap geldi. Adım adım yapılacak adımları tarif ediyorlar. Hafta sonu deneyeceğim, umarım düzelir.

Geri
Üst Alt