Golf 7 Torpido gozu mekanizma

İsim
TS
Arkadaslar selam, bugun polen filtresini kontrol ederken torpido gozu sag taraftaki mekanizmanın (sanirim yavaş açılması için) düştüğünü gordum.takt bir sekilde ama kapak acilirken direk aciliyor.bunun nasil duzeltilecegi ile ilgili bilgisi olan var mı? Teşekkürler

Valla dediğiniz gibi yaptım fakat tutmuyor yine de...böyle yuvarlak bir lastik düştü onu da bulamıyorum minik...

Upvote 0
Valla dediğiniz gibi yaptım fakat tutmuyor yine de...böyle yuvarlak bir lastik düştü onu da bulamıyorum minik...
Bende de aynı şekilde düşmüştü, ı küçük parça önemli onu oturtmanız lazım. Bende de o küçük parça koltuğun altına yuvarlanmış. Ama nasıl tekrar geri taktım hiç hatırlamıyorum.

Upvote 0
Valla bende cozemedim...servise gitsem butun torpido fiyati verir....ozel iyi bir servis lazim kocaeli nde...

Upvote 0
Ben bir kaç kez söküp taktım, uzun ray gibi olan parça yuvarlak kısıma giriyor ve yuvarlak kısmın içinde dişli var kardeşim o dişliyi yuvarlak kısıma arkasından takıcan.

Ekli dosyalar

• FBAFD178-EA2C-4C3C-9AA7-96468FA8CA8C.jpeg
    FBAFD178-EA2C-4C3C-9AA7-96468FA8CA8C.jpeg
    93 KB · Görüntüleme: 13
Upvote 0
Ben bir kaç kez söküp taktım, uzun ray gibi olan parça yuvarlak kısıma giriyor ve yuvarlak kısmın içinde dişli var kardeşim o dişliyi yuvarlak kısıma arkasından takıcan.
Cok saolun. Bende ortadaki dişli düşmüş sanirim. Alixpress te buldum bu parcayi..160tl civari gumrukle vs 300tl ye geliyor. Yarin servise sorucam o civarda bir fiyat verirse siparis verip alirim yoksa getirtip takarim.

Upvote 0
Cok saolun. Bende ortadaki dişli düşmüş sanirim. Alixpress te buldum bu parcayi..160tl civari gumrukle vs 300tl ye geliyor. Yarin servise sorucam o civarda bir fiyat verirse siparis verip alirim yoksa getirtip takarim.
Bende bir adet var istersen resmini atayım yine fiyatını araştır kardeşim

Upvote 0

Geri
Üst Alt