Sıfır Araç Teslimat Süreleri

sizin araç neydi bende de kaç gündür limana sevk ediliyor görünüyor. ne zaman güncelledi çok sevindim adınıza
Yaklaşık 15 gün limana sevk ediliyor diyordu bugün gemi üzerinde durumuna güncellenmiş. Aracım taigo.

Merhaba,

Hangi gemide olduğunu ve nasıl takip ettiğinizi söyleyebilir misiniz? Benim araç ta bugün "Gemi Üzerinde" durumuna geçti. Ben de süreci takip etmek istiyorum.
T cross ispanyadan geliyor 29 unda bindi bu aksam dilovasinda kismetse

Evet arkadaşlar geminin ETA sı dilovası büyük ihtimalle VW taşıyor. Geçen sefer buradan kalkan gemi portekiz üretimi t cross vs getirmişti, yarın belli olur ben sordururum ST ye yada Halil hocam dan da bilgi gelebilir:)
T cross ispanya üretimi 29 unda yuklenen bir kac saate kadar boşaltılacak lar

@hllnml53 selam hocam, golf ve tiguan bekleyen arkadaslar. Bekleyen arkadaşlar şimdi bir yöneticiden şöyle bir bilgi aldım. 50 günü aşkındır limana sevk bekleyen araçlar icin, aslında limanda olduğu fakat bir gemi programı yapamadıklarından bekletildiği. Bunun üzerine doğuş bu ay içerisinde bu sorunu çözmeye odaklandıklarını ögrendim.

@hllnml53 selam hocam, golf ve tiguan bekleyen arkadaslar. Bekleyen arkadaşlar şimdi bir yöneticiden şöyle bir bilgi aldım. 50 günü aşkındır limana sevk bekleyen araçlar icin, aslında limanda olduğu fakat bir gemi programı yapamadıklarından bekletildiği. Bunun üzerine doğuş bu ay içerisinde bu sorunu çözmeye odaklandıklarını ögrendim.
Selam hocam,
İlginç olan durum 10-15 gündür sevk bekleyenler önceki gemi de nasıl geliyorda 50 gündür bekleyenler gelemiyor.
Neye takılıyor?
Karpuz seçer gibi rastgele mi yükleme yapılıyor?
Bir düzeni bir sırası yok mu ?
Yıllarca zor şartlarda çalışıp kazanamayacağımız parayı 2 ay içinde çöp yaptık.
Sonumuz hayır olsun inşallah bayrama kadar gelir ne diyelim sağlık olsun.
Teşekkürler hocam ..

Selam hocam,
İlginç olan durum 10-15 gündür sevk bekleyenler önceki gemi de nasıl geliyorda 50 gündür bekleyenler gelemiyor.
Neye takılıyor?
Karpuz seçer gibi rastgele mi yükleme yapılıyor?
Bir düzeni bir sırası yok mu ?
Yıllarca zor şartlarda çalışıp kazanamayacağımız parayı 2 ay içinde çöp yaptık.
Sonumuz hayır olsun inşallah bayrama kadar gelir ne diyelim sağlık olsun.
Teşekkürler hocam ..
Hocam bu kez olacak gibi. Çünkü durumu doğuş a taşımışlar. Önceliği bekleyen araçlara verecekmişler

geçen ayın 17 sinde dilovasına araç taşıyan gemi akşam setubale yanaşıyor. En çok uğradığı rotalardan biri dilovası. Belki bizim araçları alır. (Portekizde üretilenler)

Arac sabah dilovası gümrüğe giriş yaptı izmirden ne zaman teslim alabilirim tecrübe yada bilgisi olan varmı ?
Darısı diğer bekleyen arkadaşların başına .

Herkese merhaba;

2 aydır fabrikadan limana sevk ediliyor Troc aracım. Benden sonra kapora yatırıp aracını alanlar oldu farklı bayilerden. Doğuş Oto aracı bilerek bekletiyor olabilir mi ? Saçmalık ötesi bir sistem. Bu problemi aşan birisi var mıdır ? Nasıl bir yol izlemeliyim ? Psikolojimi bozdular ya.

Herkese merhaba;

2 aydır fabrikadan limana sevk ediliyor Troc aracım. Benden sonra kapora yatırıp aracını alanlar oldu farklı bayilerden. Doğuş Oto aracı bilerek bekletiyor olabilir mi ? Saçmalık ötesi bir sistem. Bu problemi aşan birisi var mıdır ? Nasıl bir yol izlemeliyim ? Psikolojimi bozdular ya.
hocam bekleyenler kervanındasın bizim gibi. suanda süresi geçmiş @hllnml53 ben ve sen varız sanırım. Hangi bayiydi sizinki. bizim de aynı 2.5 ay oldu limana sevk. Onunla ilgili mayıs sonunda bayrak kaldırılmış doğuş tarafına ve doğuşta bu ay içerisinde aşırı bekleyenleri(50 gün gibi) halledicez dönüşü almışlar. Bakalım inşallah şaşırtırlar ve bir zam yemeden araçlarımız gelir. Sizin bayi hangisiydi. @hllnml53 sizinkini de sorsam

@tanerb
Herkese merhaba;

Merhaba ne zaman yazıldınız. Benim de bir ay falan oldu. yazarsanız mesajlaşır haberleşiriz

Son düzenleme:
hocam bekleyenler kervanındasın bizim gibi. suanda süresi geçmiş @hllnml53 ben ve sen varız sanırım. Hangi bayiydi sizinki. bizim de aynı 2.5 ay oldu limana sevk. Onunla ilgili mayıs sonunda bayrak kaldırılmış doğuş tarafına ve doğuşta bu ay içerisinde aşırı bekleyenleri(50 gün gibi) halledicez dönüşü almışlar. Bakalım inşallah şaşırtırlar ve bir zam yemeden araçlarımız gelir. Sizin bayi hangisiydi. @hllnml53 sizinkini de sorsam
Bursa bayisi. Teşekkür ederim deneyimlerin için.

Merhaba hocam ,
Rize benim bayi.
Gemi programını yapan almanlar kim bayrak kaldırıyor

Geri
Üst Alt