Sıfır Araç Teslimat Süreleri

Önceden 3 ayda bir sonra 1 ayda 1 şimdiyse bir ayda iki zam geçiriyorlar
4.zammı yedik biz. Daha intransit, 4 aydır bir aracı getiremediler limandan. Yazıklar olsun böyle dünya markasına. Kafama s.ıçayım aracı satıp girdiğim sıraya.

Hocam sallıyorlar. St hiç bişey bilmiyorlar. Bunlara zam bir gün önceden geliyor 3-4 saat sonra sitede yayınlanıyor zaten. Zam gelecek filan söylemleri uydurma. Bize st daha zam gelmez yeni geldi dedikten 1 hafta sonra bile zam yedik. Ondan çok şey yapmayın onların.

Hocam sallıyorlar. St hiç bişey bilmiyorlar. Bunlara zam bir gün önceden geliyor 3-4 saat sonra sitede yayınlanıyor zaten. Zam gelecek filan söylemleri uydurma. Bize st daha zam gelmez yeni geldi dedikten 1 hafta sonra bile zam yedik. Ondan çok şey yapmayın onların.
Yapacak bir şey yokki mecbur güveniyoruz hocam. Daha doğrusu inanmak istiyoruz. İnsan psikolojisi

sizi anlıyorum ama şunu demek istedim belki 3 ay hiç zam da gelmeyecek. Onların şu gün zam gelecek yada şu gün araç gelecek demeleri sallamasyon. Benim araç nisan sonu en geç geliyordu mesela, haziran sonu gelebilecek mi acaba diyoruz?

Benim limana transfer ispanyadan 17 günde gerceklesti gemide su an oglen 12.30da dilovasi gozukuyo yani 4 gunde ge

T cross umarım bir zam daha görmeden fatura kesilir mt ay sonu yine var diyor
Merhaba,

Hangi gemide olduğunu ve nasıl takip ettiğinizi söyleyebilir misiniz? Benim araç ta bugün "Gemi Üzerinde" durumuna geçti. Ben de süreci takip etmek istiyorum.

Merhaba,

Hangi gemide olduğunu ve nasıl takip ettiğinizi söyleyebilir misiniz? Benim araç ta bugün "Gemi Üzerinde" durumuna geçti. Ben de süreci takip etmek istiyorum.
sizin araç neydi bende de kaç gündür limana sevk ediliyor görünüyor. ne zaman güncelledi çok sevindim adınıza

gemi üzerinde ise genelde 3-4 güne gelir yazılmış tüm forumlarda

Geri
Üst Alt