Sıfır Araç Teslimat Süreleri

Sizin sipariş süreci nasıl işliyor teslim tarihi verdiler mi size? Aracnız ne zaman limana sevk aşamasına geçti? @enes38
Tahmini bi teslimat tarihi belirtilmedi ayın 19 unda limana sevk ediliyor ibaresine geçti.

Tahmini bi teslimat tarihi belirtilmedi ayın 19 unda limana sevk ediliyor ibaresine geçti.
Anladım bana ay sonuna kadar gelir dediler ama bu gidişle yetişmeyecek gibi sanırım belli bir sayıda araca ulaşınca sevk yapıyorlar. St ile görüşürseniz buraya yazarsanız sevinirim @enes38

Anladım bana ay sonuna kadar gelir dediler ama bu gidişle yetişmeyecek gibi sanırım belli bir sayıda araca ulaşınca sevk yapıyorlar. St ile görüşürseniz buraya yazarsanız sevinirim @enes38
Satış temsilcim %90 Nisan ayında gelebileceğini söyledi net bir tarih yok. Size ne söylediler acaba.

Satış temsilcim %90 Nisan ayında gelebileceğini söyledi net bir tarih yok. Size ne söylediler acaba.
Benim aracım mart başı limana sevk aşamasına geçmişti o zaman da bana mart ayı içerisinde geleceğini söylemişlerdi ama araç o günden beri limana sevk aşamasında @enes38

Bu arada benim araç android telefonlarda çıkış limanında iphone larda limana sevk aşamasında gözüküyor sizde de durum böyle mi? @enes38

Aracınız hayırlı olsun. Ben de sipariş numarasıyla sorguladığımda uzun zamandır limana sevk aşamasında gözüküyor. Sanırım araçlar aynı sevkiyat sürecine dahil. Gelişme oldukça bu konuya yazarım.
Hocam aracınız ne zaman limana sevk aşamasına geçti? Tahmini bir teslim süresi verdiler mi size? @switchoff

Bu arada benim araç android telefonlarda çıkış limanında iphone larda limana sevk aşamasında gözüküyor sizde de durum böyle mi? @enes38
Yok hayır ikisi de aynı. 23 ünde bir gemi kalktı büyük ihtimalle sizinki 31 gemisine binecek.

Gemi tarih saat bilgilerine nereden ulaştınız acaba @enes38
Forumda konusu var geçmişte yazılan orada gelen gemilerin isimleri yazıyor nasıl takip linkleri de var Neptun ıliad çıkan gemi 26 sında burada olacakmış.

Hocam aracınız ne zaman limana sevk aşamasına geçti? Tahmini bir teslim süresi verdiler mi size? @switchoff
Sipariş numarası bana ulaştığında limana sevk aşamasında gözüküyordu. Satış temsilcisi Mart sonu Nisan başı gibi konuşmuştu ama net bir tarih vermedi.

Merhaba arkadaşlar golf 8 life paket geliyor mu peki bayilere bilginiz varmı bir bayi ile görüşmelerde Nisan gibi gelecek diyor işk hafta doğruluk payı nedir acaba ??

27 Mart için Koper limanına Neptune Kefalonia gemisi yanaşacak olarak görünüyor. Bir ihtimal limana sevk durumundaki araçlar gemiye yüklenebilir diye tahmin ediyorum.

Geri
Üst Alt