Sıfır Araç Teslimat Süreleri

Merhaba herkese hayırlı ramazanlar , golf 8 impression için sipariş verdim , sipariş no ile takip ettiğimde araç 20 gündür limana sevk aşamasında gözüküyor bu süre normal midir? bu konuda tecrübeli arkadaşlar bu aşamalar ortalama ne kadar sürüyor yardımcı olabilirseniz sevinirim .
Aracınız hayırlı olsun. Ben de sipariş numarasıyla sorguladığımda uzun zamandır limana sevk aşamasında gözüküyor. Sanırım araçlar aynı sevkiyat sürecine dahil. Gelişme oldukça bu konuya yazarım.

hocam bana 16sı denildi. sonra 20si diye revize edildi. 21nde proforma faturası kesildi. Aynı sevkiyatta olabilirler.

Bayiye gelmesi faturalandırılması ve hazırlığı derken bir hafta daha gider

Benimde aynı şekilde 20 si gemisiyle geldi 21 gümrük yapıldı . Bugün faturasını kestirdim çarşamba teslimat yapılacak . Aynı şekilde golf 8 impression .

Satış temsilciniz tahminin bir teslim tarihi veriyor mu size? Bir de ne zaman limana sevk aşamasına geçti aracınız

Benimde aynı şekilde 20 si gemisiyle geldi 21 gümrük yapıldı . Bugün faturasını kestirdim çarşamba teslimat yapılacak . Aynı şekilde golf 8 impression .
Hayırlı olsun aracınız acaba süreç ne kadar sürdü bilgilendirir misiniz bizi de

Satış temsilciniz tahminin bir teslim tarihi veriyor mu size? Bir de ne zaman limana sevk aşamasına geçti aracınız
Temsilciden hiçbir şekilde bilgi alamadım geçiştirip geçiştirip durdu @tevfik_10 un önerisiyle 444 lü doğuş hattını aradım, aracın saat saat gümrüğe girdiği tarih saati söylediler . Bende bu bilgiyle bayinin kapısına dayandım o şekilde bilgi aldım . Teslimatı geciktirmek için 40 takla atıyorlar . Bugün en son çarşamba için net tarih verdiler. Normalde bugün sözde teslim edeceklerdi ama..

Temsilciden hiçbir şekilde bilgi alamadım geçiştirip geçiştirip durdu @tevfik_10 un önerisiyle 444 lü doğuş hattını aradım, aracın saat saat gümrüğe girdiği tarih saati söylediler . Bende bu bilgiyle bayinin kapısına dayandım o şekilde bilgi aldım . Teslimatı geciktirmek için 40 takla atıyorlar . Bugün en son çarşamba için net tarih verdiler. Normalde bugün sözde teslim edeceklerdi ama..
Volkswagenim uygulamasında gümrükte olduğu gözükmüyor muydu

Uygulama yanıltıcı oldu . Çünkü ben 444 lü hatta aracın gümrüğe girdiği bilgisini aldığımda bana yetkili satıcıda bilgisini veriyordu uygulama . Aracın sevkiyat talebi yapıldığında da aynı şekilde satıcıda gösteriyordu @enes38

Aracınız hayırlı olsun. Ben de sipariş numarasıyla sorguladığımda uzun zamandır limana sevk aşamasında gözüküyor. Sanırım araçlar aynı sevkiyat sürecine dahil. Gelişme oldukça bu konuya yazarım.
Satış temsilciniz tahminin bir teslim tarihi veriyor mu size? Bir de ne zaman limana sevk aşamasına geçti aracınız @switchoff

Anladigim kadariyla vergi muhasebe islerinden oturu parayi almak istedikleri bir tarih var o yuzden ayar cekiyorlar ve uzuyor..
Gerci gumruk iside uzayabilir her an ona saticinin yapabilecegi bir sey yok

Geri
Üst Alt